2733
2734
عنوان

حرف نزدن بچه

189 بازدید | 14 پست

پسرم ۱۷ماهشه بجز مامان بابا و دد هیچی نمیگ هرچقدم باهاش حرف میزنم و تمرین میکنم انگار ن انگار هیچی نمیگ..هر چی میگی میفهمه ولی حرف نمیزنه اصلا

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز

پسرمنم همینطوره 😐۱۶ماهشه

تازه پسرمن مامانم نمیگه 😏

بجاش خدا و دیگه میگه 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من به توصیه ی یکی به دخترم تخم کبوتر دادم انقدر حرف میزنه بعضی وقتا کلافه میشم 

چجوری بهش بدم چندروز 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
من به توصیه ی یکی به دخترم تخم کبوتر دادم انقدر حرف میزنه بعضی وقتا کلافه میشم 

ب منم گفتن بهش تخم بلدرچین بدم تاثی میذاره اگ بدم؟عزیزم دخترتون چن وقتشه

چجوری بهش بدم چندروز 

تخم کبوتر یا همون کفتر خودمون، من هفته ای دوبار میدادمش نیمرو میکردم، هم خیلی مقویه هم باز کننده زبون بچه س، من دخترم یک سالی جمله کامل میگفت همه تعجب میکردن، ولی واقعا معجزه میکنه  دختر من همه حروف و کلمات رو از اول درست تلفظ میکرد.من از شش ماهگی بهش دادم 

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀
2738
تخم کبوتر یا همون کفتر خودمون، من هفته ای دوبار میدادمش نیمرو میکردم، هم خیلی مقویه هم باز کننده زبو ...

مرسی عزیزم‌مگه فردا شوهرمو بگم بخره چون پسرم هی میخواد تقلید کنه و دهنشو تکون میده اما نمیتونه بگه 😐  فقط بابا دد به به دیگه خدا میگه 

ب منم گفتن بهش تخم بلدرچین بدم تاثی میذاره اگ بدم؟عزیزم دخترتون چن وقتشه

دختر من الان چهار سالشه ولی یک سالی کلماتی میگفت که واقعا برا سنش زیاد بود، تخم بلدرچین تاثیر نداره فقط تخم کفتر،من داداشم کفتر داشت اون برام میاورد ولی خیلی کوچیک بود هر بار دو تا براش میپختم

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀
دوستم دیرنشده انقدفوکوس نکنید رومسایلی ک دراین سن اش اهمیت نداره پسرهمسایه ماسه سالش تازه شروع کرد ...

اطرافیان انقد میگن ک کلافه میشم بخدا

اطرافیان انقد میگن ک کلافه میشم بخدا

بخدا همین اطرافیان پدر آدمو در میارن فرداهم که بچه زبون باز میکنه میگن اه چقدر حرف میزنه 

چرا راه نمیره چقدر راه میره 

چراچرا

ولشون کن نصف لذت بچه داریمو ازدست دادم بخاطر همین گیر دادنا و فضولیهای اطرافیان

بخدا همین اطرافیان پدر آدمو در میارن فرداهم که بچه زبون باز میکنه میگن اه چقدر حرف میزنه  چرا ...

دقیقا هم همینطوره..انقد میگن ک نگو راضی نیستم برم تو جمع بخدا

دقیقا هم همینطوره..انقد میگن ک نگو راضی نیستم برم تو جمع بخدا

بگو بچه من زبون نداره دل کسی روهم بازخم زبون نمیشکنه 

بگو شماکه زبون دارید وحرف میزنید چه گلی به سر دنیا زدید کجای دنیا رو گرفتید

2706