2737
2734
عنوان

بیایید خاطرات سفر با قوم شوهر بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 9148 بازدید | 147 پست
خودش دیابت داره میلش به غذا نمیکشه ما همه گشنمون بود تا شوهرم گفت بچه ها گشنن یه چی بگیریم ته بندی ک ...

چه ربطی داره خاله منم دیابت داره ولی ندیدم تا حالا این رفتارا ازش قندشم خیلی بالاست 

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا بحال معنی قوم شوهر رو حس نکردم خدارو شکر

کلا دو نفره زندگی میکنیم

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
2731
واااای یادم اوردی... ی بار واسه اولین و اخرین بار باهاشون رفتم سفر توبه کردم دیگه باهاشون جابی برم ا ...

بگو میخوام بدونم چیا کشیدی از دستشون 

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
اصلا دوست ندارم برم،خوهرشوهرم ک خیلی میخواد همراه داداشش باشه ولی نی نی کوچولو داره ولی من دوست نداذ ...

برا چی تا حالا رفتی باهاش مگه؟!

2738
اره رفتم مشهد کوفتم شد بس ک واسم چشم وابرو اومدن وتوخونه موندیم    

یعنی نزاشتن بگردی؟

من تا بحال معنی قوم شوهر رو حس نکردم خدارو شکر کلا دو نفره زندگی میکنیم

خوش به حالت😂😂😂👍🏽👍🏽👍🏽

ماجرای خواستگاری برادرم چرا تعطبل شد؟؟چرا گزازش میدین؟؟؟

مگه تموم نشد داستانش 🤔

من باهاشون رفتم تبریز 

وقتی رسیدیم تبریز انگار به تنظیمات کارخونه برگشتن

تو فرودگاه پدرشوهرم گفت کاش با خودت چادر میاوردی 🤤

دو سه بار هم تو مهمونی مادرشوهرم چادر داد دستم و گفت واسه تو آوردم 

در صورتی که من روسری هم نمیپوشم 

خلاصه که شاید باهاشون شهر دیگه برم ولی دیگه امکان نداره باهاشون تبریز برم

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
شوهر من ترجیح میده سفر دسته جمعیو با مادر پدر من بریم نه کس دیگه

چه جالب