2737
2739
جن بچه تازه به دنیا اومده رو میبره اگه تنها باشه😑

من اعتقادی به حرفای خرافاتی اصلا ندارم ولی به نظرم خیلی وحشتناکه نوزادو تنها بذاریم نمیدونم چرا فکر میکنم نوزاد تنها باشه جن میبردش یا اذیتش میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که فکر میکنی چشمت کرده اومده خونت بعد رفتنش اروم با چاقو پشت در یه ضربدر بکشی 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2731
شب ناخن بگیری اتفاق بدی برات میوفته😐

عزیزم شب اگ ناخن بگیری چون هنگام شب کلسیم توی ناخنها جمع میشه کلسیم از بدنت میره 

البته بنظر من تمام این خرافاتها بخاطر نبود علم بوده ک ثابت بشه اکثرش با علم امروزی ثابت شده و خرافات نیست البته اکثرس ن همه

دُورِ گلویِ ما اَز بس پُر اَز نیشِ جایِ نَوازِش هم خُون مُردِگی میشه🚫 
2738
منم همینجا😂😁 یچیز دیگم مال خونه 😷 ولش نمیگم

بوگوووو

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟
عزیزم این علمی ش ثابت شده شبابیشترکلسیم بدن سرناخن هاجمع میشه وصبح دوباره برمیگرده به بدن اگه ناخن ب ...

میدونم... ولی قدیمی ها میگن اتفاق بدی برات میفته..

مامان بزرگم که میگف هرکی شب ناخن بگیره سگ گازش میگیره😐

اینکه شبانریم حموم.مامانم میگه خودمم هنوزبه علتش پی نبردم.

میگن جن زده میشه طرف.

یکی از فامیلای دورمون خیلی شبا میرف حموم،وقتی همه خواب بودن،اخر جن زده شد،چند ماه بیمارستان روانی بستری بود بنده خدا😓

البته اگه قبل از باز کردن اب داغ بسم الله بگی چیزی نمیشه

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
2706