2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل آدامس بجوش عزیزم آدامسه ها😳

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯
2731

عزیزم نخور اصلا میگن باعث بیش فعالی میشه ولی اگه اصرار داری بخوری به اندازه ی یه عدس بذار روی زبونت تا آب شه

عزیزم خوش اومدی به زندگیمون😍قدمای کوچولوت رو چشمامون دخترم😘
2738

اگه بارداری برای هوش بچت عالیه من ک خیلی خوردم به ربع ساعت بجوش اگه دیدی لای دندونت میچسبه آب یخ بخور باهاش سفت‌میشه بد ربع ساعت جویدن قورتش بده تنها آدامسیه که هضم میشه تو معده

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯

فکر کنم باید از ماه چهار به بعدباید بخوری خوردنش هم نباید بیشتر از دو ماه طول بکشد چون باعث بیش فعالی بچه میشه

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

سلام عزیزم می گن درستش اینکه بزاری توی دهنت نگه داری تا آب بشه یا پودر کنی (برخی بجوی) بخوری ولی هر دوتاش آدم رو به خاطر مزه بدش اذیت می کنه و توی زمان کوتاهی ولش می کنه به عبارتی سنگ سنگین نشانه نزدنه اما من روزی یکی (به اندازه قرص) یا چند تا ریز برمی دارم و مثل قرص با آب می  خوردم بدون اینکه اصلا اذیت بشم. خیلی هم راضی هستم . واقعا به بهبود حافظه ام کمک کرده اما در مورد مصرف در دوره حاملگی نمی دونم تحقیق کن ضرر نداشته باشه

خودت تصمیم بگیر!   امروز روز خوبی باشه؟   

من خیلی بچه‌ی آرومی بودم ساکت و بدون شیطنت. بعد مادرم تو بارداری سر من همه‌اش حال‌اش که بد بوده کندر می‌جویده. من خودم هم تو بارداری استفاده کردم. بچه‌ام بیش‌فعال نیست و عادیه. گفته می‌شه می‌تونه بر بیش‌فعالی کودکان تاثیر داشته باشه ولی ثابت‌ نشده هنوز

2706