2737
2734
عنوان

خانمای شیرازی توروخدا بیاین

204 بازدید | 21 پست

عزیزا خواهشا اگه جای خیلی خوب واسه ختنه میشناسین که کارش سریع و خوب باشه که بچم اذیت نشه معرفی کنین هزینش مهم نیس سنتی هم نباشه، دارم دیوونه میشم از استرس

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من پسرم 11 ماهشه 40 روزگی 6 تا دکتر خوب که آشنا بودن بردیم گفتن تا 2سال ختنه نکنید یه رگی دارن تا 2 سالگی رشد میکنه که اگر ختنه کنید رشدش متوقف میشه و بعدها درصد مشکلات نعوظ و...... زیاد تر میشه اگه زیر دوسال ختنه کنید حتی یکیش پسر دوقلو داشت که گفت بعد از دوسالگی ختنشون میکنن 

وزن شروع: 2/10/97⬅️85😭9/10/97⬅️81/500   😊97/10/16⬅️80.5🙂 97/10/23⬅️79/5    هدف اول 65 هدف نهایی 55
2738
سلام چند وقتشه چرا اینقد نگرانی

فردا ۱۷ روزش میشه

آخه درد داره قلبم داره کنده میشه، میگن زودتر ختنه کنی زودتر خوب میشه

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
من پسرم 11 ماهشه 40 روزگی 6 تا دکتر خوب که آشنا بودن بردیم گفتن تا 2سال ختنه نکنید یه رگی دارن تا 2 ...

دو سالگی توی ذهنش میمونه گناه داره اینجوری یکی دو شبه خوب میشه

درمانگاه بقیه الله دروازه کازرون عالیه 

پیش کدوم دکتر؟ خودتون اونجا انجام دادین؟

2706