2733
2734

من شش ماه پیش سقط داشتم الان دو ماه که دارم اقدام میکنم تو این دو ماه بعد از،پریودم اصلا هیچ ترشحی نداشتم که واسه تخمک گذاریم باشه در،صورتی که ماه های قبل  از،اون همیشه داشتم این ترشحات رو،سوالم  اینه چه اتفاقی افتاده؟چرا اون ترشحات نیس؟ من پریودم منظمه و ۲۹روزه اس،و این ماه هم از،بعد پاکی نزدیکی یه شب درمیون داشتم،یعنی واسه سقط ی که داشتم نمیشه باردار شم؟میشه کمکم کنید چ کار کنم؟😭😭😭

خدایا واسم خدایی کن، مثل همیشه تنهام نذار  خدایا شکر که این روزو دیدم ،منم مامان شدم😍😍 مامان گل پسرم آیهان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم باید بری دکتر اینکا جواب درست بهت نمیدن

😢😢

خدایا واسم خدایی کن، مثل همیشه تنهام نذار  خدایا شکر که این روزو دیدم ،منم مامان شدم😍😍 مامان گل پسرم آیهان
2731
به این چیزا فکر نکن فقط اعصابتو بهم میریزی . هروقت بخواد بشه میشه

بار اول  به راحتی باردار شدم چرا الان اینجوری شده😢

برای بارداری دارو هم مصرف میکنی؟

نه اصلا

برای بارداری دارو هم مصرف میکنی؟

ممکنه به قرص های کم کاری تیرویید ربط،داشته باشه ؟من ۴ماه فهمیدم کم کاره تیروییدم و ماه پیش،دکتر گفت میتونی اقدام کنی

2738
ممکنه به قرص های کم کاری تیرویید ربط،داشته باشه ؟من ۴ماه فهمیدم کم کاره تیروییدم و ماه پیش،دکتر گفت ...

ببین من چند ماه داروی باروری مصرف میکردم که توی همون چند ماه ترشحات تخمک گذاری نداشتم دیگه.به دکتر که گفتم گفت نداشتن ترشح دلیل به نداشتن تخمک گذاری نیست.

تنها راهش اینه که از کیت تخمک گذاری استفاده کنی تا مطمئن بشی

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
ببین من چند ماه داروی باروری مصرف میکردم که توی همون چند ماه ترشحات تخمک گذاری نداشتم دیگه.به دکتر ک ...

کیت استفاده کردم خط،دومش خیلی کمرنگ بود اما من کلا یک شب درمیون نزدیکی داشتم شاید هز استرسه!نمیدونم چ کار کنم خیلی کلافم

کیت استفاده کردم خط،دومش خیلی کمرنگ بود اما من کلا یک شب درمیون نزدیکی داشتم شاید هز استرسه!نمیدونم ...

باید هر روز بزنی و روزی که پررنگ شد اون روز میشه تخمک گذاری

اما در کل کاره خوبی کردی که یه شب در میون اقدام داشتی

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻