2737
2734
عنوان

کسی هست مثل من؟

181 بازدید | 40 پست

بچه ها من خودم وشوهرم کارمندیم و تو ی ی شهر کوچیک زندگی میکنیم.من از زندگی تو شهر کوچیک متنفرم دلم میخاد برم تهران بشینم ولی هیچ راهی نیست چون ب من انتقالی نمیدن .باید ی عمر جایی زندگی کنم ک دوستش ندارم.خوش بحالتون تهرانیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وای من دارم روز شماری میکنم تا از تهران برم، شیش ماهه دیگه هم میرم. تو تهران زندگی نمیکنی عزیزم همش در حال دویدن هستی

من از عمق وجود خود، خدایم را صدا زدم. نمی دانم چه میخواهی، ولی برای تو.                                                 برای رفع غم هایت، برای قلب زیبایت، برای آرزوهایت...

عزیزم نمیخوام بگم تهران شهر بدیه نه تهران هم مزایا و امکانات خودش رو داره و البته ایرادات هم داره مثل هرجای دیگه 

حالا میتونی برای یه شهر بزرگتر دیگه انتقالی بگیری بعد کم کم شاید بتونی یا شغلت رو عوض کنی یا انتقالی بگیری

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
وای من دارم روز شماری میکنم تا از تهران برم، شیش ماهه دیگه هم میرم. تو تهران زندگی نمیکنی عزیزم همش ...

من خواهرم تهرانه خیلی راضیه.اونجا برا خودم و بچه ام امکانات هست .فرهنگ هست اینجا ن زیاد

واییی من همه اقوامم نهرانن،اما من نیستم،متنفرم از تهران،شهری شلوغ،آلوده با قیمتای وحشتناک،حس میکنم زندکی تو تهران مثل دو ماراتون،مدام باید بدویی، تازه بازم همه ش عقبی

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
عزیزم تهرانم فقط یه مکانه...خوشبختی ک ب این چیزا نیست ب دل خوشه...سعی کن از زندگی لذت ببری❤

ببین من اینجا برا خرید ی پالتو خوشگل باید ی روز بگردم بازم اونجور قشنگ گیرم نمیاد.ولی تهران انقد چیزای قشنگ هست ک نمیدونی کدوما انتخاب کنی

2706