2733
2734
عنوان

عمل بینی

468 بازدید | 24 پست

بچه ها من 40 روزه که بینیمو عمل کردم ولی جلوی بینیم گرده و پره هام بزرگه.کسایی که عمل کردن میشه بگن که جلوی بینی و پره ها هم ورم دارن و میخوابن یا همینجوری میمونه؟؟استرس گرفتم کلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=74573686]من تازه میخوام عمل کنم .دکترت کی بود ؟درد داشتی؟[/QUOTE

دکتر حجت. تو مطبش نمونه کاراش عالین.منم هر روز میفهمم بینیم داره کوچیکتر میشه اما نمیدونم پره ها هم کوچیک میشن یانه. نه عملش اصلا درد نداره ولی مراقبت بعد عمل سخته

2740
تا بینی اصلی بشه زمان میبره تحمل کن ورم منم خیلی زیاد بود یه سال طول کشید تا کاملا خوابید

بعضی وقتا اینقد نگاش میکنم فشارش میدم سرگیجه میگیرم😃

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

۶ماه کم میشه ۱سال جا میوفته تا بخوای بهش عادت کنی فقط طاق باز خوابیدن نباید فراموش بشه چون به پهلو جاذبه باعث کج شدنش میشه آدامس رو هم باید کنار گذاشت ،اگه سابقه گلوئید یا همون گوشت اضافه رو ندارید که خیالتون راحت باشه البته اونم پماد وکرم مخصوص به خودش رو داره

شما هم با جلو و پره هاش مشکل داشتی یا نه؟بعد از چند وقت آمپول زدی؟

چک دوماهه امپول زدم

اره نوکش خیلی ورم داشت اونروز که زد کلی باد کرد ولی الان هی داره کوچک و کوچکتر میشه

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️