2733
2734

چند وقتیه با یه خانومی اشنا شدم تو کلاس مادر و کودک بعد اون خانوم منو دعوت کرد خونشون رفتم دیدم به به عجب خونه ای از شدت تمیزی برق میزد خیلی خانومه وسواسی هست خیلی کلی ام با سلیقه بود تو اشپزی منم هفته ی بعد که امروز بود دعوتش کردم خونمون وقتی که مهمونیمون تموم شد و رفت دیدم خونمون چه بوی گندی میده اصلا داشتم خفه میشدم حالم خیلی بد شده بود باورتون نمیشه چی دیدمممم واییی رفتم دستشویی دیدم به جای اینکه خودشو با اب بشوره بعد مدفوعش خودشو با دستمال پاک کردههه حالم خیلی بدههه اصلا دستمالشو دیدم کلی بالا اوردم چجوری میشه ادم وسواسی باشه بعد اینکارو بکنه حالا همون موقع که خونمون بود قرار گذاشتم پس فردا برم خونشون اصلا دلم نمیخواد برم به نظرتون چی بهش بگم حالم ازش بهم میخوره ولی خیلی ام زنه مهربون و دست و دلبازیهه روم نمیشه بگم نمیام چیکار کنم

قاضی زیاد میشود وقتی عدالت نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه میشه؟😷

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن
وایییی اگه دستمال ومیدی چی میگفتیییی

اییییییییییییی نگو دیگه 

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن