2733
2734
عنوان

سنگ کلیه

1879 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها لطفا اگه تجربه ای دارید به من کمک کنید. من دو روز پیش از درد شدید کلیه رفتم دکتر گفت سنگه. سی تی اسکن گرفتم گفت سنگ نزدیک مثانه اس. با کلی مسکن و اینا اروم شدم فرداش رفتم سونو گفتن سنگی نیست. دکتر هم گفت به احتمال زیاد یا دفع شده یا اسپایس عضلانی بوده در صورتی که سی تی سنگ نشون داد. الان من باز درد خفیف دارم سمت چپ جدیدا هم سمت راست احساس می کنم ضربه بهم وارد میشه جای درد تغییر می کنه. میشه راهنمایی کنید اگر همچین شرایطی داشتین

ممکنه سنگ دفع شده و درد الانتون بخار زخمیه ک سنگ ایجاد کرده. تند تند آب بخور ک اگه سنگ یا عفونتی باشع دفع بشع

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم سنگ کلیه دارم...یکی دوتا هم نیس...پر شن هر دو کلیه م...فقط گرم بگیر کافیه یکم پهلوهات سرما بخوره دیگه درد کلافت میکنه...چون سرما مجاری کلیه رو باریک میکنه باعث میشه سنگ گیر کنه...هندونه با پوستش بجوشون بعد صاف کن بخور ...عرق خارشتری و قطره سنکل هم عالیه...من قرص سیاه دونه هم خوردم...ترب سیاه هم خیلی خوبه...اینارو بخور انشالله خودش پودر میشه و اصلا متوجه دفع شدنش نمیشی

2738
درد سنگ وحشتناکه دو بار از درد از حال رفتم درد خفیف بعید  از سنگ باشه

۸ساعت بستری بودم داشتم میمردم از درد با کلی مورفین اروم میشد. یک روز بعد واسه سونو که رفتم گفت سنگ نداری. ولی درد خفیف الان هست میگیره و ول می کنه میگن دفع با سوزش درد و خون هست ولی من این علائم نداشتم

چه اندازه بود؟؟؟زیر ۱۱ میلیمتر بدون سنگ شکن دفع میشه...من رفتم طب سنتی ی پلاستیک بهم داد توش ریش بلا ...

نمی۰دونم مامانم خبر داره فقط,گفت خیلی کوچیکه مامانم هم کلیه اش سنگ سازه. 

چه اندازه بود؟؟؟زیر ۱۱ میلیمتر بدون سنگ شکن دفع میشه...من رفتم طب سنتی ی پلاستیک بهم داد توش ریش بلا ...

ریش بلال خوردم وای حالم دگرگون شد ریختم تو چای با کلی هل و زعفرون دارچین

2706