2737
2739
عنوان

💫اگه ده سال به عقب برگردید...💫

1039 بازدید | 92 پست

چکار میکنید؟چکاری رو دیگه نمیکنید؟دوست داشتین چیو تغییر بدین تو زندگیتون؟

من حتی اگر به مرگم ختم میشد با عشقم ازدواج میکردم،حتی اگه نمیذاشتن باهاش فرار می کردم،به هر نحوی بهش میرسیدم.از اینکه حسرت داشتنش یه تیکه از قلبمو سوزونده خیلی اذیتم.نفسم بالا نمیاد وقتی بهش فکر میکنم یا میبینمش.

یه مدت اروم شده بودم چند ماهه دوباره شدم اسفند روی آتیش...

کاش میشد برگشت به عقب.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ده سال پیش دقیقا نامزد کردیم با همسرم

کاری نمیکردم

خداروشکر در کل خیلی راضی ام

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
2731

حسرت هيچ جيزي رو ندارم 

و فكر ميكنم هر اتفاقي كه افتاده بايد ميفتاد تا من به اينجايي كه هستم برسم 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي

هیچوقت با اون دختری که همکلاسیم بود و زندگیمو خراب کرد دوست صمیمی نمیشدم

منو به راه بد کشید و خودش عین خیالش نیست

خوشبخت کسےاست که شکوه رفتارش آفریننده لبخندِ زندگےبر لب های دیگرےباشد
2738

کاش میشد 

اما نمیشه برگشت و فکر کردن بهش فقط باعث اعصاب خرابی میشه 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

اگر برگردم عقب رشته تحصیلیمو عوض میکنم .  گوشی نمیخرم .   نمازامو کامل میخونم .  دوستامو برمیگردونم

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

زندگی هیچیش دست من نبوده خدا یه کارایی کرده که دهن هرکسی بشنوه وا میمونه..دیگه افسار زندگی از دستم دررفته ازبس خدا کارای غیزمنتظره کرده

آرامش و خوشبختی سهم همیشگی زندگی من است..😊😊💐💐

دقیقا اگه به ده سال پیش برمیگشتم،هرگز با شهر یابقم ازدواج نمیکردم و ملاک هام رو برا ازدواج خیلی تغییر میدادم و وسیع میکردم

من مث حبه انگور حسابی شادم و شنگول......  
2706