2733
2739
عنوان

فقط خانومایی که سرد مزاج هستن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 32323 بازدید | 89 پست

والا من به دکترم گفتم گفت با دارو حل نمیشه اون مشکل تو ذهنته برو مشاوره. رفتم مشاوره همین فموره رو معرفی کرد و گفت بشین فیلم ببین. یکی دو بار دیدم تحریک شدم بد نبود. بعد دیدم به اونم دیگه حس ندارم بعدشم توقع آدمو از پارتنرش میبره بالا گذاشتم کنار. یه مشاور بیسواد بی‌شعور هم رفتم گفت ای بابا تحمل کن!! گفتم یعنی چی؟ گفت یعنی این یه موضوعیه که باید باهاش کنار بیای اون مرده و تو باید نیازش رو برآورده کنی. پنج دقیقه تحمل کن کارشو بکنه بره تموم بشه. خاک بر سر نفهمش. یادم اومد اعصابم خورد شد. 😤😤

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من به دکترم گفتم گفت با دارو حل نمیشه اون مشکل تو ذهنته برو مشاوره. رفتم مشاوره همین فموره رو م ...

منم دقیقا مشاور خمینا رو بهم گفت

میگفت برا چی میخوای ارضا بشی

گفتم وا خب یک نیازه مخصوصا اگه این نیتز فقط مختص به خودت نباشه و تو رابطه دو نفر تاثیر بزاره

فیلم هم درسته که ممکنه به ظاهر کمک کنه ولی واقعا توقعتکن رو بالا میبره و اسیب میزنه

2728

واااای من ی خواستگار داشتم بعد از چندوقت که حرفامون به هم زدیم و قرار بود بله برون باشه گفت میخوام ی چیز مهم که خیلی خیلی مهمه بهت. بگم منم گفتم باش

گفت ببین من خیلی گرمم امکان داره روزی چندبار ازت بخوام ... منم گفتم تورو به خیر مارو به سلامت

ولی الانم شوهرم گرم و من سرد

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
2738

کجایی جونی ک یادت بخیر

خخخخخ روزی ۴ ۵ بار کممون بود البته شوهرم سرباز بود. اخر هفته ها میومد . تو بیست و‌چهارساعت ب صدل مدل ساموراییی خخخخ

الان عروسی کردیم یا من پریودم 

یا اون خستس یا تو‌دوره باشگاهه یا وقتش نیس یا حموم نرفتیم 

خخخخخ شده ماهی ی بار 

تا اینکه با یه قرص آشنا شدم قبل از اینکه اون قرص رو بهتون معرفی کنم این راز رو بهتون بگم که تو رابط ...

عکس قرصولطفابرام بفرست

مادرشدن یعنی قلبت بیرون ازسینت بتپه یعنی بخشی ازوجودت  جداازخودت زندگی کنه 
سلام شما هم اون قرصو مصرف کردید? نتیجه گرفتید؟

سلام گلم 

من يادم نيس اصلا اخه تاپيك مال سه سال قبله

فقط ميدونم كه ميل جنسي خانمها خيلي بستگي به رفتار شوهرشون داره . يعني اونا بايد طوري با ما رفتار كنن كه ما احساس خوبي به بدنمون داشته باشيم .

بچه ت رو سقط نكن  .. اون انتخاب كرده تو مادرش باشي و همه اميدش به توست ❤️
2706