2752
2734
فک کنم بجای اینکه  بپرسی اختلاف سنینون چطوره بهتربود میپرسیدی سنم واس ازدواج مناسبه یا نه که او ...

صبر کن ۳۰ سالت بشه بعد بترش

به نام خدا یه پسر خوب👦 با یه دوس دختر خوب تر👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باید شخصیت خودت و اون بنده خدا رو بسنجی اگر شما زیادی رفتارت بچگانه هست یا اونشون زیادی شخصیت شکل گرفته و غیر انعطافی دارن به درد هم نمیخورین

وگرنه که تفاوت سنی زیادی نیست

حتما اگر جدی شد مساله مشاوره برو

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖
۱۳سال خوبه؟ راضی هستی؟ داریم برا داداشم میریم خاستگاری ۱۳سال اختلاف سنشونه یه کم نگرانم

ببین بستگی به خود فرد داره من هزار بارم برگردم عقب انتخابم همینه

خدایا تو که میدونی همسرم همه ی زندگیمه مواظبش باش     
2731
۱۳سال خوبه؟ راضی هستی؟ داریم برا داداشم میریم خاستگاری ۱۳سال اختلاف سنشونه یه کم نگرانم

بستگی داره به طرف.بعضی دخترا زود به بلوغ عقلی و فکری میرسن.بعضیا هم میبینی 30سالشون شده ولی عقلش مثه بچه دوساله هست

😍دختر چشــم رنگی مامانی ، برا اومدنت لحظه شماری میکنیم عشــق دلم😍

منم 9 سال اختلاف سنی دارم...بنظر من که اختلاف سنی خیلی ملاک نیس...شخصیت دو طرفه که باید باهم هماهنگ باشه در حد معقول

رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء. ..رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...

بستگي به خودت داره 

اگر تو سن خودت رفتار ميكني و كمتر از سن خودت دوست داري باشي قبول نكن 

من خودم ده سال بيشتر از سنم فكر ميكنم و رفتار ميكنم بستگي به خودت داره

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
صبر کن ۳۰ سالت بشه بعد بترش

ن دیگه اونجوری هم بده  😀😀

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘

مواظب خودت باش صد درصد گولت می زنه.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

عزیزم بیشتر فکر کنم توی این دوره زمونه 13 سال اختلاف سنی یعنی از دو نسل متفاوت هستند حتما از یه مشاور کمک بگیرید

البته اگر دختر خانم توی شهر بزرگ با امکانات بروز بزرگ شدن بنظر من قطعا این تفاوت نسل وجود داره

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖