2733
2734
عنوان

نظرتون در مورد حرف خواهر شوهرم چیه

359 بازدید | 34 پست

سه تا خواهر شوهر دارم که دوتاشون ایران نیستن میمونه یکی و دو تا هم جاری هستیم پدر شوهرم زن نداره من یکسال و نیم دارم شام و ناهار واسه پدر شوهرم و برادر شوهرم میپزم میبرم باهاشون غذا میخورم. حالا الان خواهر شوهرم میگه  هر هفته یکی بیاد خونه بابا رو تمیز کنه حتی دستشویی و حیاط و چه میدونم لباس و همه کاراااااا. خودش الان خیلی وقته میاد اینکارا رو میکنه من و جاریم هم میکنیم ولی اون بیشتر حالا خسته شده اومده اینجوری پیشنهاد داده ۵ سال مادر شوهرم مرده 

به خاطر اینکه باباش زن نگیره و خودش هم راحت باشه اینجوری پیشنهاد داده . الان منی که اینجا دم دستشون هستم و هر روز غذا میبرم و میارم اصلا به روی خودش هم نمیاره تازه تقسیم وظیفه هم میکنه کلا هم یک روز در هفته میاد اینجا

بگو پس غذا پختن باید تقسیم شه .

البته بهتره شوهرت بگه .

در ضمن زن بگیرن براش .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

پدرشوهرتون خودش زن نمیخواد یا بچه ها نمیذارن ازدواج کنه

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍
بگو پس غذا پختن باید تقسیم شه . البته بهتره شوهرت بگه . در ضمن زن بگیرن براش .

چون خواهر شوهرم احساس خطر کرده که باباش زن بگیره این کار و کرده گفت دیگه اینجوزی همیشه خونه تمیزه

2738
چون خواهر شوهرم احساس خطر کرده که باباش زن بگیره این کار و کرده گفت دیگه اینجوزی همیشه خونه تمیزه

آره صد در صد ولی به عهده نگیر .هرکی ناراحته خودشم کاراشو‌کنه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

گناه داره اونم احتیاج به یه هم صحبت داره کاش شوهرتون بهش پیشنهاد ازدواج مجدد بده

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍
گناه داره اونم احتیاج به یه هم صحبت داره کاش شوهرتون بهش پیشنهاد ازدواج مجدد بده

بابا خودش باید بخواد.

میگه زنی که بگیرم باید ازش امضا بگیرم ۱ هشتم اموالم و وقتی مردم نخواد

2706