2733
2734
عنوان

بازم محتاج دعای شمام😔😔😔😔

256 بازدید | 27 پست

مشکلی توزندگیم افتاده که تامیاد بهتربشه بدترمیشه فقط خدا میدونه حالمو اشوبم داغونم با مشاورم صحبت کردم گفت گزینه خوبی توزندگیت وجود نداره بین بدو بدتر یکی وانتخاب کن خدااااااا اینقدر جیغ زدم شاید خدا صدامو بشنوه اینقدر که با ارامش وگریه صداش کردم خبری نشد انگار نمیشنوه یا صبرخدا زیاده ومتاسفانه من صبور نیستم ازخدا میخام یابهم صبر بده ازاین ازمون موفق دربیام یا مرگ بده راحت شم فقط دلم برابچههام میسوزه ای خدا توروخدا بهم کمک کنید ارومم کنید

میشه برای مشکلاتم صلوات مهمونم کنی لطفا لایکم کن منم برات بفرستم 💖🙏

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برات آیه الکرسی می خونم

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
2731
سحر ناز جان  توكلت به خدا باشه  منم برات دعا ميكنم

توکلم بخداس فقط کم اوردم میترسم ناشکری کنم بخدا خستم حاله دلم اشوبه 

2740
منم برات صلوات نذر ميكنم  انشالله كه خدا مشكل همه رو رفع كنه مشكل شما رو هم برطرف كنه  ا ...

خداخیرت بده انشاالله هیچوقت مشکل توزندگیت نیفته

نه ناشكرى نكن 

همه تو سختى ها كم ميارن 

منم خيلى عذاب كشيدم اما هميشه مامانم ميگفت با خدا باش و پاد شاهى كن  بى خدا باش و هرچه خواهى كن 

فقط و فقط اميدت و از دست نده 

يادت نره 

هيچ قدرتى بالاتر از قدرت خدا نيست 

😉💋

درست میشه سحرناز. خدا بزرگه

همش صبوری میکنم بازبدتر میشه که اخه کی چقدرصبوری چقدرسکوت بغض دارم همش بیچاره بچههام

نه ناشكرى نكن  همه تو سختى ها كم ميارن  منم خيلى عذاب كشيدم اما هميشه مامانم ميگفت با خد ...

راستشو بخوای احساس میکنم هیچکس وهیچ چیز حریف شوهرم نمیشه

چه مشکلی داری؟البته اگه ناراحت نمیشی.. نمیخام دخالت کنم..  انشالله هرچه زودتر ب اسایشو ارامش ب ...

خیانت😔😔😔😭😭😭😭😭

2706