2733
2739
عنوان

ترشحات بارداری

114 بازدید | 12 پست

سلام من 17 هفته رو رد کردم سرکلاژ هم کردم ترشحاتم خیلی زیاد و مثل آب و سفیده خیلی نگرانم کی مثل من بوده ؟ 

تعداد رای : 4
نظرسنجی
بله
2
50%
خیر
2
50%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا مثل ابه یا سفیده؟

اگه سفیده شاید عفونت باشع

اگه مثل آبه، یعنی مثل آب آب لوله شاید کیسه ی آب سوراخه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

چرا هی میگین طبیعیه؟

خواهر من اگ خیلی زیاده، حتما برو دکتر، ممکنه کیسه اب نشت کرده باشه

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
2738
حالا مثل ابه یا سفیده؟ اگه سفیده شاید عفونت باشع اگه مثل آبه، یعنی مثل آب آب لوله شاید کیسه ی آب س ...

هم آب هم سفیده دو هفته پیش رفتم سونو گفت همه چی خوبه اون موقع هم همینجوری بودم 

چرا هی میگین طبیعیه؟ خواهر من اگ خیلی زیاده، حتما برو دکتر، ممکنه کیسه اب نشت کرده باشه

آخی عزیزم برا من اینجوریه ک از صب پا میشم تا دو یا سه ساعت بعدش انداره ی انگشت کامل هم خیس میشه هم سفید

آخی عزیزم برا من اینجوریه ک از صب پا میشم تا دو یا سه ساعت بعدش انداره ی انگشت کامل هم خیس میشه هم س ...

ان شا الله ک چیزی نیس

اگ رفتی سونو و گفتن چیزی نیس بهش فک نکن طبیعیه

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟