2733
2734
عنوان

کسی در مورد قطره رفلاکس نوزاد دو ماهه میدونه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 93083 بازدید | 128 پست
دختر منم بالا میاره و کم میخابه خیلی نگرانشم

اس امپرازول نمیدی؟؟شیرخشک ای ار بده

اگه شیرخودتومیدی قسمت اول شیر بدوش اخراشو بده

اینو چندتادکتربهم گفتن

چشم برهم زدنی مردکوچک من بزرگمردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم💓💓

سلام من بر اساس تجربه شخصی میگم هیچ چیزی در دنیا مثل شیر بز نیست بخصوص برای کودکان چون شیر بز کاملا شبیه شیر مادر هست و حتی از شیر مادر هم مفید تر چون حدود 96 درصد املاح و ویتامین و مواد معدنی داره و در درمان خیلی بیماری ها مفیده بخصوص الرژی کودکان و نوزادان الرژی به پروتین گاوی و لاکتوز کم خونی، فشار خون، دیابت، نقص سیستم ایمنی ، برای وزن و رشد نوزادان و کودکان کم وزن و حتی برای نازایی بهترین ماده غذایی برای نوزادانی که غذای کمکی رو شروع کردن و بهترین جایگزین شیر خشک هست کافیه یه سرچ تو گوگل کنید اگر تهران هستید مزرعه بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید ادرس یه مزرعه میاد که فصلها شیر بز داره در محیطی کاملا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم.تروخدا بیا جواب بده.  من دخترم رفلاکس پنهان شدید داره از دوماهگی شروع شد و ترک شیشه ...

سلام عزیزم بچه شما رفلاکسش خوب شد ؟؟؟

دختر من پنجاهروزشه رفلاکس پنهان داره دکتر هم بهش فاموتیدین داده ازطرفی آب دهانش میربزه و شبا تو خواب میپره تو گلوش 

واااااقعا  در طول روز سه ساعت مفید نمیخوابه 

یه پسر ۶ساله هم دارم که اصلا ریفلاکس رنداشت

سلام عزیزم بچه شما رفلاکسش خوب شد ؟؟؟ دختر من پنجاهروزشه رفلاکس پنهان داره دکتر هم بهش فاموتیدین دا ...

بچه منم رفلاکس داره ؟ باز خوبه دکتر بهش یه دارویی داده دکتر بچه من هیچی نداده احمق ؟

از چندروزگی فهمیدی رفلاکس داره؟

عزیزم شیر خودمو میخوره، سونو نبردم، اصلا استفراغ نمیکنه فقط موقع خواب یا بیداری یه چیزی میاد توو دهن ...

سلام شماچی دادین اون زمان به بچتون ک خوب شد

من خودم به خودم میگم دوست دارم دوثانیه بعدخندم میگیره  شماچه طوردوست داشتنای بقیه روباورمیکنین    
اره چهارماه به بعدخوب میشن..ببین منم ثل توفکرمیکردم همش میگفتم تاثیری نداره ولی امپرازول 2هفته طول م ...

سلام عزیزم بچم ۴۰ روزه س و از روز دهم علایم زور زدن زیاد در حدی که خودشو قرمز و کبود میکرد، بردم دکتر گفتن کولیک هست و قطره پدی لاکت و کولیکز دادن که کن تاثیری روی بچه نمیبینم و بهتر نشده. تقریبا از ۱۵ روزگی‌ علایم خس خس ناحیه گلو و بیرون آمدن شیر از بینی داشت که دوباره دکتر گفت چیزی‌نیست! گفتم رفلاکس‌نیست گفت نه!

به نظر خودم رفلاکس‌ هست ، ولی بیرون آمدن سیر از بینی وگاهی از دهان زمانی اتفاق میفته که به خودش زور زیاد وارد میکنه .

واقعا نمیدونم چیکار کنم و دلم براب بچه کباب میشه وقتی از شدت زور خودشو کبود میکنه !!

دوستان اگر کسی این شرایط داشته یک راهنمایی بکنید چیکار کنم .

هم شیر خودمم میخوره هم شیشه

سلام عزیزم بچم ۴۰ روزه س و از روز دهم علایم زور زدن زیاد در حدی که خودشو قرمز و کبود میکرد، بردم دکت ...

سلام عزیزم منم دختر ۱۴روزش هست و سه روزه همین علائم داره شیر خودمو هم میدم شیر خشکم اپتامیل معمولی میدادم ک بالا اورد چندین بار و الان براش اپتامیل ای ار خارجی گرفتم هنوز ندادم دارو هم دایمیتیکون فعلا ک خوبه ولی هنوز به خودش میپیچه و خودشو سفت میکنه 

شما شیر چ میدید؟

آخه میگن بچه ای که رفلاکس داره بعد سه ماهگی دیگه شیر مادر رو نمیگیره یا سخت میگیره درسته؟؟؟

والا ما که بزور گرفتیم بچه هامونو

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
سلام شماچی دادین اون زمان به بچتون ک خوب شد

عزیزم چیز خاصی ندادم بهش فقط زیر سرش رو بلندتر کردم یعنی بالشت بزرگ تر گذاشتم زیر سرش و کم کم که بزرگ تر شد خوب شد

سلام عزیزم بچم ۴۰ روزه س و از روز دهم علایم زور زدن زیاد در حدی که خودشو قرمز و کبود میکرد، بردم دکت ...

اره وقتی ازبینی میزنه بیرونه رفلاکسه دیگه

شیبداربزارش

شیرخشک ای ار بهش بده

اگه شیرخودتومیدی پروتیین گاوی وپرتقال نارنگی وگوجه کپوکلا چیزهای اسیدی مصرف نکن

چشم برهم زدنی مردکوچک من بزرگمردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم💓💓
عزیزم چیز خاصی ندادم بهش فقط زیر سرش رو بلندتر کردم یعنی بالشت بزرگ تر گذاشتم زیر سرش و کم کم که بزر ...

توخواب عزیزم خیلی تکون میخورد؟

من خودم به خودم میگم دوست دارم دوثانیه بعدخندم میگیره  شماچه طوردوست داشتنای بقیه روباورمیکنین    
2706