2737
2739
عنوان

افکار منفی همسرم

632 بازدید | 28 پست

سلام دوستان لدفا کمکم کنید....من س ساله ازدواج کردم ی دختر ۸ماهه هم دارم..همسرم متاسفانه یکی دوماهی میشه خیلی بهم شکاک شده..قبلا در حد شوخی ی چیزایی میگفت ولی الان کاملا جدی شده فکرای خییییلی مزخرفی میکنه...میگه شبا همش خاب بد ازت میبینم.....واقعا نمیدونم چیکار کنم لدفا هرکسی میتونه کمک کنه دریغ نکنه ممنونم اجیا

تیکر تولد دخملمه👼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از قبل زمینشو داشته..معمولا شکاک بودن اکتسابیه یعنی تو محیط زندگی قبلی اش وجود داشته...تو خانواده مادر پدرش...بعدا میزنه بیرون.باید درمان بشه توجیح بشه

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
2738
از قبل زمینشو داشته..معمولا شکاک بودن اکتسابیه یعنی تو محیط زندگی قبلی اش وجود داشته...تو خانواده ما ...

نمسدونم چجوری باهاش رفتار کنم..وقتی سکوت میکنم میگه حتمن ی چیزی هس...داد بیداد کنم ک میگه اللن اینو بخاطر اینه ک منو ساکت کنی😓

تیکر تولد دخملمه👼
2706