2737
2739
عنوان

شما قضاوت کنید !

374 بازدید | 34 پست

اون اوایل تو تاپیکم راجع به یکی از دوستام براتون گفتم ! امشب یه ماجرایی گفت برام ازم پرسید تو بودی ناراحت میشدی؟ من به نظرم اومد ناراحتی نداره اما گفتم از شما بپرسم ! 

تولدش ۲۰ آبان بود ، من و رفیقام پول گذاشتیم رو هم براش کادو خریدیم فرستادیم اونم تماس گرفت تشکر کرد و تموم شد تا امروز عصر ، باهاش تماس گرفتم حالشو بپرسم دیدم بغض داره گفتم چی شده ؟؟ گفت خانوادم روز تولدمو تبریک نگفتن حتی کیکم نخریدن برام ، بعد مثل اینکه عصرش بهش گفتن بیا بریم کیف برات بخریم به جای کادو ، این دوستمم دلش شکسته که از قبل به فکرش نبودن کیف نخریده ، بعد مثل اینکه امشب یه نفر کیک آورده خونشون برای تشکر و اینا (گویا پدر دوستم یه کاری براشون کرده بوده ) بعد مامانش بهش گفته که بیا شمع بذار رو همین اینم کیک تولدت ، دوستمم ناراحت شده گفته حداقل تولد نمیگیرین مسخره نکنید منو ، مادرشم دعواش کرده که تو پرتوقعی و کیک کیکه دیگه و بزرگ شدی تولد چیه و اینا ! بعد من میدونم که تو این دو سه روزم اصلا به روی خانواده اش نیاورده که تولدش بوده ، به نظرتون حق با رفیقم بوده که ناراحت شده ؟؟؟

آره اگه من بودم جیغ جیغ میکردم که چرا تولدمو یادتون رفته 😃😃😃😃

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره اگه من بودم جیغ جیغ میکردم که چرا تولدمو یادتون رفته 😃😃😃😃

این بدبخت که صداشم در نیومده تهشم مامانش درسته قورتش داده 😐 پس مثکه حق داشته ناراحت شده

2738
چقدر بچه گانه دغدغش کیکه؟؟مردم دارن باهزارو یک مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند خیلی بچست

دغدغه اش کیک نیست دغدغه اش اینکه براش ارزش و احترام قائل نیستن دیگه یه تبریک گفتن که سخت نیست ! 

این بدبخت که صداشم در نیومده تهشم مامانش درسته قورتش داده 😐 پس مثکه حق داشته ناراحت شده

مهم کیک و کادو نیست مهمه ارزش قائل شدنه . اگه من بودم یه کوچولو ناراحت میشدم . 

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
آره خب بنظرم بیشتر آدم اینکه اهمیت داشته باشه براش مهمه  و الان بنظرم خانواده اش اینو درک نمیک ...

اره فکر میکنم درست میگی واقعا اصلا به خاطر کیک و کادو نبود ناراحتیش اینکه بی ارزش بوده براشون اذیتش کرده بود

اره ادم یکم بهش برمیخوره و ناراحت میشه ولی خوب خانوادش هستن دیگه عیب نداره مگه چی میشه اونا که گفتن کیف میخریم برات ولی یکم ناراحتی هم داره ولی چیز مهمی نیس😂😂😂😂چی گفتم من

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
۲۰ سالشه ولی خوب اخه تبریکم نگفتن بهش 😐 

والا منم تولدم همین چن روز پیش بود تنها کسی که تبریک گفت بانک مهر اقتصاد بود و همراهه اول 

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
مهم کیک و کادو نیست مهمه ارزش قائل شدنه . اگه من بودم یه کوچولو ناراحت میشدم . 

اره الان که منم کامنت شما و این دوست دیگمونو خوندم دیدم حق داره یکم ناراحت باشه ، یه تبریک که دیگه سخت نیست ، میونی از یه چیز دیگه ام که ناراحت بود میگفت مامانم یه تبریک نگفته بعد هرجا میشینه به مسخره میگه این تولدشه 😐

من بشخصه تولدها خیلی برام مهمه 

حتی بابام ۴۷سالشه ۲۰ ابانم تولدش بود.هرسال براش کیک میخریم جشن میگیریم.برا مامان و بقیه اعضا هم همینطور

بحث کیک نیس.بحث ارزش گذاشتنه

اینکه تو سال یه روز خاص مال خودت باشه

منم بودم ناراحت میشدم

2706