2752
2734
عنوان

زرشک پلو و مرغ خوشمزه و متفاوت

942 بازدید | 46 پست

بگید چجوری میدرستید و کنارش چیا اضافه میکنید😊😊

وزن اولیه۷۶😓وزن فعلی۶۶😋وزن هدف اول۶۰😍وزن هدف دوم تا عید۵۵😎باردار نیستم تیکر لاغریمه😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عاشق تاپیک آشپزی و اقتصادیم،،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731

میتونی اول مرغ رو یمقدارباپیازوبرگ بوآبپزش  کنی بعدباپیازداغ ومقدارکمی سیرسرخش کنی بعدفلفل وادویه ونمک ورب ردتوروغن سرخ کنی وآخرکاریکم زعفرون بهش اضافه کنی .بعدم زرشک وزعفرانتودم کنی بهش پلواضافه کنی وکره

زمانی که صدای انقلاب فرانسه بلندشدماری آنتوانت پرسیدمردم چه میخواهند؟گفتند گرسنه اندونان میخواهند..اوکه ازجامعه خبرنداشت گفت اکنون که نان ندارندچراشیرینی نمیخورند...این است حکایت روزگارما.....

اول مرغ سرخ میکنم بعد تو همون ترکیب روغن و کره پیاز سرخ میکنم سبک شد هویج نگینی یا حلقه شده و فلفل دلمه رو سرخ میکنم بعد رب میزنم بعد ادویه زردچوبه ، دارچین و ادویه مرغ و کمی پودر هل بعد مرغ میچینم و اطرافش اب جوش میریزم اخرای پخت زعفرون میزنم 

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 

توی زرشک پلوومرغ مجلسی هویج وفلفل دلمه اینانمیریزن

زمانی که صدای انقلاب فرانسه بلندشدماری آنتوانت پرسیدمردم چه میخواهند؟گفتند گرسنه اندونان میخواهند..اوکه ازجامعه خبرنداشت گفت اکنون که نان ندارندچراشیرینی نمیخورند...این است حکایت روزگارما.....

مرغارو اول با اب و پیاز و نمک و یه چند قطره ابلیمو میزارم بپزه،بعد سرخشون میکنم،تو یه قابلمه دیگه یه پیاز متوسطو ریز خرد میکنم تفت میدم بهش زردچوبه،نمک،فلفل سیاه،پودرپاپریکا،پودگوجه میزنم بعد هم یه قاشق رب و چند تا تکه هویج و کرفس بعد یه لیوان اب روش میریزم مرغارو میچینم میزارم جابیفته اخرم بهش یه ته استکان زعفرون دم کرده اضافه میکنم،بعضی وقتا هم به جای فلفل دلمه و هویج ساقه کرفس و چندشاخه جعفری تازه میریزم😜😜

اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند         چون دغدغه ی مردم این شهر  حجاب است           هر جای جهان مرتبه ی زن بلند است            درکشور من زن مثل میت به حساب است...
میتونی اول مرغ رو یمقدارباپیازوبرگ بوآبپزش  کنی بعدباپیازداغ ومقدارکمی سیرسرخش کنی بعدفلفل وادو ...

منم همیشه اینجوری درست میکنم.ولی دوست دارم بدونم دیگه چه چیزایی میشه بهش اضافه کرد و خاصتر بشه

وزن اولیه۷۶😓وزن فعلی۶۶😋وزن هدف اول۶۰😍وزن هدف دوم تا عید۵۵😎باردار نیستم تیکر لاغریمه😇

گاهی وقتاکه فقط سرخ  کنی بتنهایی ممکنه داخلش خوب پخته نشه وصورتی وخون آلودباشه

اول به تیکه های مرغ نمک و فلفل میزنم بعد تو روعنم یکم زعفرون خشک میزنم و مرغارو توش سرخ میکنم و میزارم کنار بعد تو همون روغن ی پیاز رنده شده رو سرخ میکنم بهش نمک و زردچوبه میزنم با ی قاشق رب و مرغا رو میزارم روش و ی استکان ابجوش میریزم تا پخته شه اخر یکم ابلیمو دارچینو زعفران دمکرده میزنم.همه دوست دارن زرشک پولوم رو

توی زرشک پلوومرغ مجلسی هویج وفلفل دلمه اینانمیریزن

واقعا؟یعنی بد میشه؟

2706