2733
2739
عنوان

كيت تخمك گذارى بيايد لطفا

79 بازدید | 19 پست

خانوما سمت چپ مال ديروزه راستيه مال امروزه ديشب اقدام داشتم . امشبم داشته باشم يا فردا شب ؟ نميدونم تخمكم امشب آزاد ميشه يا فردا ؟ امروز رفتم سونو فوليكول ٢٣ داشتم ولى نگفت امشب آزاد ميشه يا فردا . دارو هم نميخورم آمپولم دكترم ميگه لازم نيست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

معمولا میگن ۲۴ ساعت بعد مثبت شدن کیت تخمک آزاد میشه ولی به نظرم امشب و فرداشبم رابطه داشته باش کار از محکم کاری عیب نمیکنه

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
معمولا میگن ۲۴ ساعت بعد مثبت شدن کیت تخمک آزاد میشه ولی به نظرم امشب و فرداشبم رابطه داشته باش کار ا ...

الان اين مثبته يا بايد پررنگ تر بشه . اونايى كه كيت ميذارن پر رنگ تر ميشه ؟

2740
از امشب داشته باش اگه توانایی داری هر شب داشته باش 😅😅😅اگر هم نداری ی شب درمیون داشته باش

والا سه شبه اقدام ميكنيم دكترم گفت اين شبا اگر ميتونى هر شب پشت هم

دوره هام ٢٥ روزه است امروز روز ١٢ هست

اگه منظم ۲۵ روزه ای همون دیشب خوب بوده ولی کیتت نشون میده فردا یا امروز نهایت تخمک گذاریت باشه

ب نظرم امشب هم ی اقدام داشته باش

تویی دریا منم ماهی، چنان دارم که میخواهی
الان اين مثبته يا بايد پررنگ تر بشه . اونايى كه كيت ميذارن پر رنگ تر ميشه ؟

نه این مثبته حالا فردا بزنی میبینی که از این کمرنگتر شده

منم دورم ۲۶روزست روز ۱۳ تخمک گذاریمه

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍

بچه ها من یهم ماه 15 پریود میشم به ماه 16 ...حساب میکنم 31 روزه میشه پریودم درسته؟  این ماه  یه رابطه خطر ناک داشتم یعنی رابطه کامل و ...چند ساعت بعدش پریود شدم. .پریودام ده روزه هست بعد 4 روز قطع شد میدونید از جی میشه باشه؟