2733
2739
عنوان

لکه بینی

93 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من این ماه تازه اولین بار بود که پریودیم با آگهی بینی شروع شده از دوشنبه اون هفته بعد از چند روز لکه بینی خونریزیم شدید شد و امروز دیگه تمام شد حالا من نمیدونم از اون روز که لکه بینی داشتم حساب کنم یا نه از روز شدت گرفتن؟ یا نه مثل ماه های قبل که شیش روز بود پریودیم شیش روز حساب کنم و اون روزایی قبل شو حساب نکنم موندم چیکار کنم؟؟؟!! 

خدایا شکرت😍🥰 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برای تخمین روز تخمک گذاری عزیزم  برای نماز پرسیدم

دکتره من گفت از روزی که خونریزیت شروع میشه حساب کن

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
دکتره من گفت از روزی که خونریزیت شروع میشه حساب کن

یعنی لکه بینی ها حساب نشه درسته؟ لکه بینی داشتم خونش سیاه بود وقتی خونریزی گرفتم کلا رنگش تغییر کرد و مثل خونه تازه شد 

کلا این ماه یه طوری بود پریودیم 

خدایا شکرت😍🥰 
یعنی لکه بینی ها حساب نشه درسته؟ لکه بینی داشتم خونش سیاه بود وقتی خونریزی گرفتم کلا رنگش تغییر کرد ...

آره لکه بینی ها رو به من گفت حساب نکن

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
یعنی لکه بینی ها حساب نشه درسته؟ لکه بینی داشتم خونش سیاه بود وقتی خونریزی گرفتم کلا رنگش تغییر کرد ...

رحمت سرد شده لابد

2738