2737
2739
عنوان

داستان غم انگیز ریحانه..

1103 بازدید | 22 پست

سلام خانومای گل 

مادر شوهرم یه همسایه داشت یه زنوشوهر بودن با یه دختر7ساله به اسم ریحانه.پدر خانواده خیلی سخت گیر بود کلی تو گوش بچه خونده بود که نذاره کسی بیاد خونشون یه روز که رفته بود سرکار سرظهر بچه میاد بیرون میگه مامانم از صبح پانشده به منم صبحانه نداده خلاصه نگو مامانه مرده تازه بازم نمیذاشته کسی بره داخل.این از مادره سه ماه بعدم که میشه هفته قبل باباهه عین مامانه میشه بااین تفاوت که یک روز و نیم میخوابه ولی تو خواب خر خر میکرده بازم بچه میاد  بیرون میگه.بازم نمیذاره کسی بره داخل همسایه ها با زور میرن داخل باباهه رو اورژانس میبره فردا صبحش فوت میکنه.

خیلی غم انگیز بود

راستش هدفم این بود به گلاتون آموزش بدین هم شماره اورژانس رو هم یکم زبل تر باشن.اگه یه چیزایی دیدن هوشیارتر باشن البته خدا شما رو براشون حفظ کنه

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

وایی چطور مردن جفتشون😨😨

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا مردن؟ علت مرگ؟

مامانه ایست قلبی

باباهه رو نمیدونم احتمالا یا همون یا سکته 

ریحانه می گفت شب قبلش قلبش درد میکرده و دستش لمس شده بوده

مامانه27

باباش32

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2738
بیچاره ریحانه😢😢😢

آره بچگی 

به نظر من بیشتر باباش مقصره

بابا بزرگش بردش یه شهر دیگه.خدا واقعا کمکش کنه چه عذابی می کشه

مامانه ایست قلبی باباهه رو نمیدونم احتمالا یا همون یا سکته  ریحانه می گفت شب قبلش قلبش درد می ...

واااااا بسم ا... تو این سن سکته و ایست قلبی😐😐😐😐

زن و شوهر ب فاصله ۳ماه 😐😐😐😐😐

چقد وحشتناک خدایا 

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢
مامانه ایست قلبی باباهه رو نمیدونم احتمالا یا همون یا سکته  ریحانه می گفت شب قبلش قلبش درد می ...

پناه  برخدا   یاعلی   چقدر غم  انگیز😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑  

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
حالم بد شد

شرمنده 

تازه ما که میشناختیم خیلی غصه خوردیم آدم حرصش میگیره انقدر بچه رو ترسونده بود که فقط خدا میدونه

واااااا بسم ا... تو این سن سکته و ایست قلبی😐😐😐😐 زن و شوهر ب فاصله یک هفته 😐😐😐😐😐 چقد وحشتن ...

نه سه ماه.البته اورژانس که اومده بود برای مامانه به خونه ایراد گرفته بود گفته بود هیچ جایی برای هوا نداره.بعد مامانه روشکم بوده اینم یه ایراد دیگه

2706