2737
2734
عنوان

کدوم تاپیک هارو میبینید میخواید موهاتونو بکنید.. 😠....😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 124 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با تاپیکا مشکلی ندارم ولی مثلا یکی تاپیک زده منم نظر میدم یکی میاد ریپلای میکنه میگه نه این چه نظریه و اینا حالا خود استارتر مشکلی با اون پست نداره مشکل دارم ! واقعا فاز طرف چیه؟ من چه میدونم تو فکر اون چی میگذره همونو بیام بگم. جوابشونم بدی حتما جواب بعدیشون با عصبانیت بیشتریه

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
2728
من با تاپیکا مشکلی ندارم ولی مثلا یکی تاپیک زده منم نظر میدم یکی میاد ریپلای میکنه میگه نه این چه نظ ...

دقیقا من مدتیه یا جواب اینارو نمیدم یا جواب دادم اخرش میگم کلی گفتم

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
2738
خیانت شوهروداستان زندگی ورخت خواب پهن کنای سایت اه چه قدبدم میاد😠😠

رختخواب پهن کن یعنی چی؟

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

من تاپیکی طرف بچه نمی خواد واقعا مثلا به شدت از نظر اقتصادی تحت فشار هستن خانم سر کار نمی ره آقا تازه بی کار شده با بچه سه ماهه خانم می یاد تاپیک می زنه 

وای بچه ها من حامله شدم جلوگیری طبیعی داشتم چه کار کنم بچه نمی خوام.

می خوام صورتم رو چنگ بزنم بگم خوب تو که بچه نمی خوای چرا جلوگیری طبیعی که ریسکش بالاست انجام می دی...بعد اون وسط یه پرنسس خانم می یاد می گه وا من سی ساله دارم جلوگیری طبیعی می کنم باردار نشدم اصلا هم ریسک نداره

اینجا من یه گلوله تو سر خودم خالی می کنم که این جماعت رو نبینم دیگه🔫😐

یکی اومد با احساسم بازی کنه گفتم گزارشگر خیابانیه بیخیال شد! 😆😆
😂👍

و اینایی که میگن زن باید بی چون و چرا مطیع کامل شوهرش باشه😂😂😂😂

یادته؟😂😂😂😂

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
دقیقا من مدتیه یا جواب اینارو نمیدم یا جواب دادم اخرش میگم کلی گفتم

اره کار خوبی میکنی عزیزم

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون