2737
2734

الان داشت تبلیغ پریل رو نشون میداد خداییش تبلیغش خیلی مسخره ست!

طرف تو کلاس آشپزی ظرفشو سوزونده بعد به عنوان تنبیه باید ظرفارو بشوره!پریل به دادش میرسه!

تبلیغ دورتو هم خیلی بدم اومد!همون که بو میکنن ظرفای میزبان بو میده.خیلی توهین آمیز بود.

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اون گربه هه 

که میگفت اینجوریا که بوش میاد دیگه اشغال گیر نمیاد 😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

یا تبلیغ کفش تن تاک.همون که بهنوش بختیاری توش بازی میکنه.اونم خیلی سبکش قدیمیه

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

تبلیغ بهنوش بختیاری برای کفش شبکه پویا

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2738

یکیم بود میگفت میشوره بووو میکنه باز میشوره بو میکنه 😐😐😐😆😆😆😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

این تبلیغای ماهواره خیلی مسخرن 

تبلیغ پودر گامبو پسره میره از دخترا بپرسه پسر خوش هیکل دوس دارن یا نه، فرم دستای پسره و خنده های دختره حالمو بهم میزنه 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

🔵🔵🔵وزن اولیه 
فقط عمه خانوم که اون بشقابرو بو میکنه فضضضول😡

نههههه اونکه بچه هه ظرف غذا بو میکنه میگه ماهی خوردین.😣😣😣

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

یک تبلیغی بود چندسال پیش مال پارس خزر. همه اعضای خونه باهم از سر کار می رسیدن منزل. آقا و بچه ها می رفتن استراحت و مادر بدو بدو می رفت تو آشپزخونه همه چیو آماده می کرد و پارس خزر به دادش می رسید.

انگار زن کلفته!

2706