2737
2734
عنوان

دورهمي دوستانه مخصوص فدرا🌸صدف🌺فاطيما🌼و مامان ميثاق🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 44547 بازدید | 16949 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقا محصول خواهرشوهر تو قوی نبوده 😂😂😂 

البته ب خوراک مادر عوض میشه! اما من بیمارستانم بودم همین بود😂😂🤣🤣 بخش کودکان بو شیر قاطی با دوغ میداد😂 البته شیر خشکیا بوشون بهتر بود

من خودمم ی روزی بوی همین شیرو خواهم گرفت😂همچنین تو حج خانوم😂

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2731

[QUOTE=] خواستي حليم بخوري يا بچم بيوفت عاشق حليمه😂ما ساعت ١٢ بيدار ميشيم دور و برمون نداره دگ🤦‍♀️ @76sada ... [/QUOTE]

اخ من قربون تو کله قارچی بشم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 ننت چی تولید کرده اخهههه عسل 😍😍😍😍😍😍 نرگس اون شوهرت مگه نمیره سر کار بگو زودتر بلند شه بخره بذاره خونه 😒 بچه دوست داره خوب اا

البته ب خوراک مادر عوض میشه! اما من بیمارستانم بودم همین بود😂😂🤣🤣 بخش کودکان بو شیر قاطی با دوغ م ...

ان شا الله به زودی از این بو ها بگیری ولی بی شوخی از من گذشته خیلی وقته حتی خواستگار درست حسابیم ندارم 😂😂😂 چون میگذرد غمی نیست 🤪🤪

2740
اخ من قربون تو کله قارچه بشم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 ننت چی تولید کرده اخهههه عسل 😍😍😍😍😍😍 نرگس ا ...

موهاشو ميبيني؟ مگه گذاشت ارايشگره بزنه😐🤦‍♀️گفتم كوتاش كن تا دو ماه دگ خوب دراد😁 سعيد كله سحر ميره بيرون ماشينم نميبره 😁 شوخي كردم ديوونه شايد هفته اي ٣،٤ بار بخوره زياديشم خوب نيس 😁

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
[QUOTE=] خواستي حليم بخوري يا بچم بيوفت عاشق حليمه😂ما ساعت ١٢ بيدار ميشيم دور و برمون نداره دگ🤦‍♀️ ...

کله قارچییییییی😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

صدف نگووووووو لنتییییییی

یاد اون دوستم‌میفتم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤭

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
موهاشو ميبيني؟ مگه گذاشت ارايشگره بزنه😐🤦‍♀️گفتم كوتاش كن تا دو ماه دگ خوب دراد😁 سعيد كله سحر ميره ...

عکس گذاشتی😒😒😒

کله قارچییییییی😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣 صدف نگووووووو لنتییییییی یاد اون دوستم‌میفتم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤭

دهنتو ببندا با بچه من بود😒😂😂😂😂😂 

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
موهاشو ميبيني؟ مگه گذاشت ارايشگره بزنه😐🤦‍♀️گفتم كوتاش كن تا دو ماه دگ خوب دراد😁 سعيد كله سحر ميره ...

😍😍😍😍 عزیزم عاشق اون برق تو چشماشم 😍😍😍😍😍😍 نرگس تولیدت قویه یه دو سه تا دیگه بزن 😍😍

کله قارچییییییی😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣 صدف نگووووووو لنتییییییی یاد اون دوستم‌میفتم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤭

😂😂😂 کوفت بی ادب داماد خودته ها مادر زنم بودن  مادرزنای قدیم