2737
2739
عنوان

دورهمي دوستانه مخصوص فدرا🌸صدف🌺فاطيما🌼و مامان ميثاق🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 44547 بازدید | 16949 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@مامان_میثاق1     @فدرابانو     😂😂 قرار ما هرهفته تایمی که میخوام برم حرم ...

صدف جانم 😍❤️ عزیزم من مشکلاتم تمومی نداره انکار😔😭

میرغضب رگ خریتش زده برداشته ریجکت کرده ویزامو😔من نمیدونم واقعی گفت یا الکی ولی ی کاغذی نشونم داد! دوسال صبرو تحملم ب فنا رفت

نایب الزیاره ام باش صدف😔💔اشوبم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2738

[QUOTE=87780335]صدف جانم 😍❤️ عزیزم من مشکلاتم تمومی نداره انکار😔😭 میرغضب رگ خریتش زده برداشته ریجکت کرده ویزا

@فدرابانو    😐😐 یا پیغمبر این چشه؟؟ نه ایشالله دروغ گفته به دلت بد راه نده خواهر 😐 فدرا بخدا طلاق بگیری خودت خلاص میشی این همش میخواد حرصت بده

[QUOTE=87780335]صدف جانم 😍❤️ عزیزم من مشکلاتم تمومی نداره انکار😔😭 میرغضب رگ خریتش زده برداشته ریج ...

اره خواهر اگه راست گفته باشه ب قران محمد فردا میرم دنبال طلاقم

خسته شدم دیگه😭😔خودمم دیگه حالم بهم میخوره از این زندگیم😔😢

اصن موندم تکلیفم چیه اما این سری میخوام ی سره کنم همه چیو...حیف دوسال صبرم😔😔

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
اره خواهر اگه راست گفته باشه ب قران محمد فردا میرم دنبال طلاقم خسته شدم دیگه😭😔خودمم دیگه حالم بهم ...

حق داری بخدا اصن تصورش وحشتناکه چرا انقدر اذیت میکنه اخه بابا تو فکر کن پس فردا بچه ام داشته باشین میخواد دیگه چجوری عذابت بده فدرا تورو خدا جدی فکر کن من خیلی نگرانتم 😓😓

حق داری بخدا اصن تصورش وحشتناکه چرا انقدر اذیت میکنه اخه بابا تو فکر کن پس فردا بچه ام داشته باشین م ...

قربونت برم‌ من خودم نگران تر از همه ام...فقط نمیخوام تصمیم اشتباه بگیرم

فردا میخوام برم اظهارنامه بدم ک ۱۰ ماهه بدون دلیل ول کرده و رفته...😔صدف واقعا روحم خستس...امروز ک‌ اینو گفت انگار از کوه پرت شدم پایین😢😞

قربونت برم‌ من خودم نگران تر از همه ام...فقط نمیخوام تصمیم اشتباه بگیرم فردا میخوام برم اظهارنامه ب ...

حق داری عزیزم خیلیم حق داری ☹️ درست میشه غصه نخور بعد هر سختی اسونیه توکل کن به خدا ولی اصلا از حقت نگذر فدرا یا بجنگ و خلاص شو یا ام یه کاری کن موم بشه تو دستت

حق داری عزیزم خیلیم حق داری ☹️ درست میشه غصه نخور بعد هر سختی اسونیه توکل کن به خدا ولی اصلا از حقت ...

من اولیو ترجیه میدم صدف هرکار بگی کردم...این ادم،آدم بشو‌ نیست...خیلی کوتاه اومدم جلوش...خیلی صبوری کردم خوب حقمو گذاشت کف دستم😔😔😢الان با اشک مینویسم صدف...💔😔خدا خودش میدونه ته دلم چیه😢

برام مخصوص دعا کن خواهر

من اولیو ترجیه میدم صدف هرکار بگی کردم...این ادم،آدم بشو‌ نیست...خیلی کوتاه اومدم جلوش...خیلی صبوری ...

بمیرم برات نکن اینجوری باخودت قشنگم 😓 اصن اون مرتیکه قازقولنگ انقدر ارزش داره که تو چشمای قشنگتو بخاطرش خراب کنی؟؟ قوی باش دختر دوسالتو با این مردک سوزوندی الان حداقل عمرتو نسوزون دیگه خوش باش قوی باش 

2706