2737
2734
عنوان

کنسرت

214 بازدید | 20 پست

بچه هاااااااااا دیروز میخاستم کنسرت بهنام بانی بخرم نشد که نشد  اصن تو یه چشم بهم زدن پر شد  واسه تولد همسری میخاسمممممممممممممممم خیلی حیف شد فقط واسم سواله کی تونس بخره    

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوباره میزارن قبل عید 

جدی!! بازم خوبه ولی واسه همین تاریخی که گذاشته میخاستم  واسه آذرماه

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
2728
حواست باشه به سايت دوباره تمديد ميكنه

عضو کانالشم گفته بود ساعت 2 شروع فروشه من از 1:50 دقیقه هی رفرش میکردم   

عضو کانالشم گفته بود ساعت 2 شروع فروشه من از 1:50 دقیقه هی رفرش میکردم    

خييييلى زود تموم ميشه 

من پارسال مثل ببر تو سايت بودم تا باز شد حمله كردم 😂

تازه بازم جابى كه ميخواستم نشد ٣ رديف بالاتر بهم جا رسيد 

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
خييييلى زود تموم ميشه  من پارسال مثل ببر تو سايت بودم تا باز شد حمله كردم 😂 تازه بازم جابى ك ...

ببر خوب اومدی،کدوم ردیف بهتره؟

کدوم ردیف بهتره؟

بستگى به بودجت داره 

من خودم وسط رديف ٦ ميخواستم كه نرسيد بهم ولى رديف ٩ رو گرفتم خوب بود 

اگر خيلى مهمه برات كه ببينيش و جلو باشى خوب رديفاى اىل بهتره ولى گرون تره 

زياد گوشه رو هم انتخاب نكن چيزى نميبينى زياد

2738
بستگى به بودجت داره  من خودم وسط رديف ٦ ميخواستم كه نرسيد بهم ولى رديف ٩ رو گرفتم خوب بود  ...

آره دیگه آدم میخاد بره کنسرت ک طرف ببینه یه فرقی داشته باشه  گفتم شاید ردیفای اول دیگه زیادی تو حلقش باشم  پس همون ردیف 6 خوبه! مرسی عزیزمممم  

آره دیگه آدم میخاد بره کنسرت ک طرف ببینه یه فرقی داشته باشه   گفتم شاید ردیفای اول دیگه زیادی ...

اره وسط بهتره 

بالا كه هييچى مشخص نيست واقعا

پايين هم خيييلى تو حلقشه ديگه 

وسط به كل سن مشرفه بهتره 

اره وسط بهتره  بالا كه هييچى مشخص نيست واقعا پايين هم خيييلى تو حلقشه ديگه  وسط به كل س ...

فدا مدات، امیدوارم دفه دیگه بتونم بگیرم  

ايشالا خييييلى خيييلى خوبه كنسرتش😍

وااای خوشبحالت ک رفتی  هرکدوم خاننده های دیگه رو بهش فکر می کنم احساس میکنم اینطوری شوق و ذوق ایجاد نمیکنن زمان کنسرت!

وااای خوشبحالت ک رفتی   هرکدوم خاننده های دیگه رو بهش فکر می کنم احساس میکنم اینطوری شوق و ذوق ...

من اميد حاجيلى رو هم رفتم خيييييييلى شاد بود

مازيار فلاحى و رضا صادقى و احسان خواجه اميرى و محسن يگانه و على زندوكيل و سينا شعبانخوانى و اميرعباس گلاب ميكس بودن 

من اميد حاجيلى رو هم رفتم خيييييييلى شاد بود مازيار فلاحى و رضا صادقى و احسان خواجه اميرى و محسن يگ ...

ااا امید حاجیلی هم داره الان!!امید حاجیلی بهتر بود یا بهنام بانی؟

بنظرت صب کنم بهنام بانی رو بگیرم یا امیدحاجیلی؟؟  

2706