2737
2739

ما گرفتاری های زیادی داریم اگه بخوام تاپیک بزنم فک کنم حداقل ۱۰۰ تا میتونم تو یه روز بزنم از شوهر و جاری و خانواده خودم و خانواده شوهرم و دوستام ....ولی نمیدونم چرا دستم به تایپ نمیره حرفامو بگم هرچند شاید اگه قبلا مینوشتم میتونستم راهنمایی بگیرم و بهتر عمل کنم 

داشتم اون تاپیک حقوق همسرا رو میخوندم گفتم اینو دیگه بگم هرچند خیلی وقته میخواستم عنوانش کنم نمیتونستم

من و شوهرم حقوقمون دولتیه روهم رفته ۶۵۰۰هست ولی اصلا برکت نداره همش برا وام میره که برا زمین خریدن رفت. بخدا الان دریافتیمون صفره با یه وام که قرار بود بریم شهرستان بزرگتر اجاره  داریم میگذرونیم با وجودی که تو یه شهر کوچیکیم.خونه نداریم . تو خونه برادر شوهرم نشستیم بدون هیچ کرایه ای چون اونا تو خونه پدرشوهرم نشستن .چند جا رفتیم زمین خریدیم همش مشکل دار از اب درومد اگه درست بشن قیمت دارن ولی الان ۵ ساله که هیچ خبری نشد نمیدونم بگم بد شانسیم یا ...

اینم بگم بابام سر ازدواجم خیلی ناراحت بود موافق بود ولی همش سنگ‌مینداخت جلو پام گیر میداد جهیزیه نخرم پولشو بدم به اون.هرچند بخدا به اوناهم کمک‌میکردم  توروز عروسی تصادف شد ....وخیلی کارای دیگه .

حالا شما بخاطر خدا راهنماییم کنین یه راهی بزارین جلو پام که برکت به زندگیمون برگرده خیلی عصبی شدیم شوهرم واقعا حالش خوب نیس هرچند خودشو نشون نمیده و توداره 

برا رضای خدا راهنمایی کنین شاید خیلیا باشن مث ما

یا اگه کسی اینجوری هس فقط درد دل کنه که راحت شم 

ببخشید شاید نتونم جواب بدم پیامارو شرایطم خوب نیس 

ولی خواهشا هرچی به ذهنتون میرسه بگید

از وقتی فهمیدم رفتنی ام ...همه چیز تغییر کرد ...از ته دل میخندم ....با تمام وجود گریه میکنم...با هر دم و بازدم واقعا نفس می کشم...هر صبح که بیدار میشوم حس میکنم زنده شدم...از کسی چیزی به دل نمیگیرم...از کسی توقعی ندارم... هنوز غنچه ی نازم رو با شیره ی جانم سیراب میکنم...هر بار سر تا پای نهال زندگیم رو برانداز میکنم...هر روز طلوع رومی بینم و غروب رو رصد میکنم... کوه  دشت  سنگ  صدای گنجشکها ...من هنوز نفس می کشم ...

همه تو زندگی مشکل دارن

والا ماهم مشکل زیاد داریم که اصلیترینش مالیه

شوهرم روز به روز افسرده تر میشه

خودمم که دیگه حوصله هیچی رو ندارم

به وسط ماه نکشیده می افتیم به بی پولی

باورت میشه الان تو کیفم فقط 4 هزار دارم........

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگا دل کسی رو شکستی از دلش در بیار همیشه هم یه مقدار از پولت رو به فقرا کمک کن به پدر مادراتون بی نهایت احترام بذارین و دلشون رو بدست بیارین دعای خیرشون پشت سرتون باشه روزی پشت سر هم میاد

2728
همه تو زندگی مشکل دارن والا ماهم مشکل زیاد داریم که اصلیترینش مالیه شوهرم روز به روز افسرده تر میش ...

من همون چهار تومنم ندارم اینم از وضع مملکت ما پنج ماهه اومدم مرخصی زایمان یه قرونم بهم حقوق ندادن خدا لعنتشون کنه

من همون چهار تومنم ندارم اینم از وضع مملکت ما پنج ماهه اومدم مرخصی زایمان یه قرونم بهم حقوق ندادن خد ...

کارت دولتی بود؟؟؟

ترسیدم

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
2740

سلام خانمی

به نظر من نباید ادم زیاد تو زندگی خودشو درگیر وام بکنه که فشار بهش بیاد.با 6500راحت میشه زندگی کرد.توکل کن به خدا گاهی کمرنگ شدن خدا تو زندگیمون هرچند هم.شرایط خوبی داشته باشیم باعث بی برکتی .سردرگمی تو زندگی میشه ادم برنامه زندگی از دستش در میره.شما زمین دارید حداقل پس انداز دارید اگه بفروشی خیلی شرایط فرق میکنه .درست میشه ان شاالله.من همسرم مهندس هست اما حقوق زیادی نداره. خودمم دنبال همه کاری رفتم که بشه برم سذکار اما نشد.از روز اول هم بدون یه ذره پشتوانه فقط خودش بوده و خودش.اما همیشه از خدا کمک خواستیم.ابرنامه خرجش میکنیم پیشرفت نداریم اما دستمون پیش کسی دراز نیست.اگه کار جور میشد میرفتم سرکار بهتر میشد همسرم خیلی از لحاظ روحی بهم ریختست اما میگم خدابزرگه با خداباشیم درست میشه اگه شرایط ما رو داشتید چی میگفتید .بدون پشتوانه خونه اجاره ای ماشین قسطی با این همه زحمتی که شوهرم میکشه هیچی به هیچی 

عزیزم زندگی ها خیلی سخت شده، خیلی. من و شوهرم 4 سال عقد بودیم. بدون عروسی و هیچی رفتیم سر زندگیمون. ما هم حقوقمون همین حدوده، ولی آخر ماه کم میاریم؛ نه مسافرت، نه خرید، هیچی... . از دست خونواده خودم و همسرم هم دیوونه شدم.  پدرم دو ماه بعد رفتن سر زندگیمون فوت کرد. مادرم چند سال عقدم مریض بود. هیچ وقت جوری نبودم که روشون حساب کنم.

با این اوضاع چطوری بچه دار بشیم؟!؟

صبح هم دعوامون شد. 

سلام خانمی به نظر من نباید ادم زیاد تو زندگی خودشو درگیر وام بکنه که فشار بهش بیاد.با 6500راحت میشه ...

ادم هیییچ پشتوانه ای نداشته باشه خییلی سخته ...حالا من ک همسرم نزدیک 100 میلیون پولشو خوردن ...رفت ک رفت ... بنده خدا دیگه پول نداشت دندونشو درست کنه ...خونمونو فروختیم ... حالا سرخورده شدن و مشکلات روحیو نگم برات اما جلو من هیییییچی  نمیگه....اخرم از شرایط این جا خسته شده و الان رفته ی کشوره دیگه واسه کار منم نمیخواستم بخاطر مسایلی  ک پیش اومده مانعش بشم ..

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706