2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم فعلا شما نمیخاد کاری کنید شوهرتون باید کاری کنه.بازم تصمیم اخر با خودته.

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

من شوهرم مشکل عصبی داره و به همین خاطر امیدی به زندگیم نیست. شما اگه شوهرت مثل مال من مشکل روانی نداره ولی اخلاقش اینطوره سعی کن هیچوقت باهاش دهن به دهن نشی و وقتی عصبیه فقط سکوت کن

هر چیز که در جستن آنی آنی
2728
الان من جه كنم بچه اولم مدرسه ميره دومي كوچيكه ديشب به بچم گفته پسر موچيك رو ميزارم خونه خواهرم الان ...

برگرد خونت عزيزم اونجا خونه هردوي شماست همسرت نميتونه شمارو راه نده. اگر هم كليد نداري زماني كه بچت از مدرسه تعطيل ميشه برو دم مدرسه دنبالش باهم بريد خونه اگر بچه هم كليد نداره با بچه برو خونه خواهرت و وقتي شوهرت مياد برو خونه اصلا هم ديگه دعوا نكن

خدايا بهترين هارو در زندگيم رقم بزن كه هيچ قدرتي بالاتر از تو نيست.

بچه هات چند وقت تو رو نبینن هیچیشون نمی شه اول نگران خودت باش، دلسوزی الکی باعث بدبختی اونا هم می شه، اونا مادر قوی، شاد و پر حوصله می خوان نه مادر پرخاشگر و عصبی و کتک خور، یه فکر اساسی برای زندگی ات بکن

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند، خدا، جز آن ها کس دیگری را هدایت نکرده....
من شوهرم مشکل عصبی داره و به همین خاطر امیدی به زندگیم نیست. شما اگه شوهرت مثل مال من مشکل روانی ندا ...

چه مشكلي داره شوهر منم عصبيه و در كل خود شيفته تازه هر وق دعوا ميشه ميگه بايد برم ي زندگي ديگه تشكيل بد فكر كن بعد به من ميگه تو چرا عصبي هستي

2738
برگرد خونت عزيزم اونجا خونه هردوي شماست همسرت نميتونه شمارو راه نده. اگر هم كليد نداري زماني كه بچت ...

اخه اینجوری گستاختر نمیشه؟؟ دوباره فردا پسفردا همین رفتارو داسته باشه با خودش میگه اینکه برمیگرده.حتما فکر هم میکنه حق با خودش بود و رفتار خودشو زشت نمیدونه.

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

غیرت اش کجاس  پس شب یه زن می ندازه بیرون واقعا که حیف آدم ب همچین آدم بی غیرت حتی فکر کنه چه برسه  زندگی هر چی هم عصبانی باشه هر چی اون مرده  و غیرت باید  داشته باشه چه معنی داره بندازه بیرون

لطفامیشه برا سلامتی نی نی تودلیم صلوات بفرستید 🙏😍🙁
چه مشكلي داره شوهر منم عصبيه و در كل خود شيفته تازه هر وق دعوا ميشه ميگه بايد برم ي زندگي ديگه تشكيل ...

واي پس شوهرت خيلي پرور تشريف داره خب شمام بگو پس كل حق و حقوق منو بده بعد برو زندگي تشكيل بده والا

خدايا بهترين هارو در زندگيم رقم بزن كه هيچ قدرتي بالاتر از تو نيست.

اولا ببین چکار کردی ک از خونه انداختتت بیرون؟؟؟؟شاید واقعا کاری کردی که اون دوس نداشته یا راضی نبوده بهرحال تفاهم مهمه

دوم من به شوهرم گفتم برم یه جا میرم که دیگه پیدام نکنی و نفهمی کجام خونه باباو داداش و دایی و عمو نمیرم

خلاصه ازز اولش یه جور بهش فهموندم که فکر اینکارا رو از سرش بندازه بیرون.....اخه میدونه کَلَّم خرابه کاریو که نتونم انجام بدم حتی به زبونم نمیارم ولی وقتی گفتم میکنم انجامش میدم هررررررچی باشه

دلم میخواهد یک دختر داشته باشم💖دختری با موهای بلند مشکی و چشمهای درشت خندان؛اسمش رابگذارم "گیسو" هروقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم وگیسهایش راببافم تا قلبم آرام گیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد"باران"هم داشته باشم.دختری لاغر و قدبلند که با صدای مخملی برایم شعربخواند.یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم.اسمش رابگذارم"راحیل"و موهایش راباشامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش"گندم" رانکند.آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی میتواند بگذارد؟!معلوم است؛"خورشید" اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد وهرصبح که چشمهایش راباز میکند ببیند خواهرش"شبنم" زودتر از او سماور راروشن کرده "شادی"رابیدار کرده و به"نسترن"رسیده.دلم میخواهد درحیاط خانه ام"ترانه"بخواند و "بهار"برقصد..."نگار"م خودش را لوس کند ومن به هیچکدام نگویم روز تولد خواهرشان "الهه"مجذوب چشمهایش شده م.دلم چقدر دختر میخواهد...روزهایم بی "سحر" شبهایم بی"مهتاب"آسمانم بی"ستاره"وزندگی بدون"افسانه"ممکن نیست.تازه یک"ساقی"هم میخواهم تاسرم راگرم کندو"همدم"تا درد دلهایم رابرایش بگویم."رویا"میخواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم...دلم میخواهد یک دختر داشته باشم.دختری که خودم راتوی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم.هیچ اسمی توصیفش نکند.همه چیزباشد و هیچ نباشد.از هرقیدی آزادباشد ودرهیچ ظرفی جانشود.رهای رها باشد.آری؛انگار دلم میخواهد دخترم"رها" باشد💖💖💖
هر دو تحصيلات بالا داريم شوهر من در كل ادميه كه خودشو  خيلي عقل كل ميدونه و ازديدش همه بي عرضن ...

پرده رو معلومه ک مرد باید وصل کنه چه ربطی به عرضه  . ولی کلا اگه میخوای زندگی کنی همین امروز برو پیش مشاور درست و حسابی . من و شوهرم مشکلات عصبی بودن رو داشتیم ولی الان خیلی بهتریم ولی هر دومون خواستیم تغییر کنیم . هر وقت شوهرم عصبیه من جوابشو نمیدم میرم اتاق دیگه . خودمو مشغول یکاری میکنم تا آروم بشیم هر دومون .علاعم خشم رو بشناسینو  روش های کنترل خشم رو یاد بگیرین هر دوتون 

ولکنم به چشات اتصالی کرده😊🤤👄👄
2706