2752
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240500 بازدید | 39526 پست
دوستان‌دیروزنتونستم‌سایتوسربزنم‌ولی‌خیلی‌خوشحالم‌که‌این‌همه‌برام‌دعاکردین‌ازهرجای‌دنیا‌ایشالاهمه‌حاج ...

ان شاءالله

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
۳۱موعدمه،،،،سپردمش دست خدا انشاللله هرچی خیره پیش بیاد

خيره ان شاءالله

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان خوبم صبحتون بخير و شادي خداجونم سلام خدايا شكرت براي اين روز دل انگيز و زيبا خدايا شك ...

ممنونم مهربون ان شاءالله همگی به زودی حاجت روا شیم،من دوباره تیرماه انتقال دارم محتاج دعاتونم

2731
سلام خانما.برای عکس رنگی باید ازمایش بارداری بدیم؟

نه عكس رنگ دو سه روز بعداز اتمام پريود ميگيرن كه مطمئن باشن باردار نيستي

ممنونم مهربون ان شاءالله همگی به زودی حاجت روا شیم،من دوباره تیرماه انتقال دارم محتاج دعاتونم

ان شاءالله با موفقيت بياي منم قرار بود تير انتقال بدم منتفي شد بايد دنبال رحم اجاره باشم اون كه هست پول من نيست😂

به نیت و حاجت روایی دوست عزیز ...

و تمام کسایی که توی لیست نیستن و ما رو همراهی میکنن 😍😙

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

سلام.ختم امروز ب نیت ترانه جان خوندم انشاءلله ک جواب بگیری عزیزم

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 
مرسی عزیزم،چرا رحم اجاره ای؟مگه ذخیرت پایین نبود؟

نه دخيرم خوبه من فشارم ميره بالا باعث نگراني شده من قبلا هم گفتم بچه ها ميدونن پسرمو سر فشار از دست دادم الان دكتر ميترسه باز اونجوري بشه منم تا داروهاي اي وي اف رو شروع كردم فشارم زد بالا براهمين دكتر ميگه جنيناتو از دست نده رحم اجاره بگير