2733
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240465 بازدید | 39526 پست

سلام دوستان تا امروز به نیت بچه ها خوندم. ان شالله خدا دل همه رو شاد کنه

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد

سلام دوستای خوبم من امروز تصمیم گرفتم ک از نینی سایت برم حذف اکانت نمیکنم ولی شاید هر دو س هفته ی سر بزنم خودم دوست دارم کاملا نیام دیگه نمیدونم طاقت میارم یا ن،اینجا قرار بود حالم رو بهتر کنه ولی بیشتر اضطراب و حسرت واسم گذاشت،منظورم این تاپیک نیس تا کلا نینی سایت رو گفتم،ختم رو تا آخر ب امید خدا ادامه میدم.گلفام سونیا زینب خانوم و باقی دوستان ایشالا سلامت باشید و حاجت روا🤗🤗🤗🤲🤲🤲❤❤❤

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام دوستای خوبم من امروز تصمیم گرفتم ک از نینی سایت برم حذف اکانت نمیکنم ولی شاید هر دو س هفته ی سر ...

سلام عزيزم

اي بابا چرا ميري دلت مياد

مارو تنها بذاري

بي وفا نباش

دلم گرفت

بازم هرطور خودت صلاح ميدوني اگه واقعا اين سايت بهت حال خوب نميده برو

جايي باش كه حالتو خوب كنه نه بدتر

اميدوارم هرجا كه باشي تو زندگيت موفق باشي به ارزوهات برسي

يه زمان بياي خبر مامان شدنتو بدي

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2728
سلام عزیزم خوش امدید گروه کامل شده ولی هیچ وقت برای شروع کردن دیر نیست .شما هم  نیت کنید با انر ...

خوب باشه ممنون

۱۰۰ تا استغفار و ۱۰ بار آیه رو هر روز باید بخونم تا چند روز بخونم؟

سلام دوستای خوبم من امروز تصمیم گرفتم ک از نینی سایت برم حذف اکانت نمیکنم ولی شاید هر دو س هفته ی سر ...

دلم برات تنگ میشه تپلی, منم پارسال یه دوره چند ماهه نیومدم, تا اینکه اومدم و با تاپیک دعای تو و گلفام آشنا شدم پا گیر شدم هرشب میام, اگه فکر میکنی یه مدت نباشی حالت و بهتر میکنه, برو اما حتمان بیا از خودت خبر بده, از خدا میخوام غافلگیر شی بیای مارم غافلگیر کنی, امیدوارم تو تا پیکای بارداری و بچه داری همدیگرو ببینیم

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 

سلام دوستان عزیز صبح بخیر 

خدایا شکرت که امروز  به من فرصت دادی تا از زندگی‌ام لذت ببرم.

خدایا شکرت که به من و خانواده‌ام سلامتی دادی.

خدایا شکرت هر  روز نعمت‌های بیکرانت را وارد زندگیم می‌کنی و یک نگاه قشنگ بهم می‌بخشی.

خدایا شکرت که هر لحظه مرا به مسیر درست و راه راست هدایت می‌کنی.

خدایا شکرت که ایمان و باورم را روز به روز قوی‌تر می‌کنی.

امروز۴ اردیبهشت ماه روز ۱۹ختم نوبت حاجت روايي @91mahor    هست .

عزيزم حاجت روا بشي الهي آمين🌹❤

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
خوب باشه ممنون ۱۰۰ تا استغفار و ۱۰ بار آیه رو هر روز باید بخونم تا چند روز بخونم؟

سلام خواهش میکنم پایان این دوره ختم   ۲۵ اردیبهشت هست.

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2740

سلام 

خانم 91mahorعزیز ان شاءالله به سلامتی حاجت روا بشی 

به نیتت خوندم

سلام عزیز قشنگم. خیلی از رفتنت ناراحت شدم. انشا... که خدا بهترین خیر و صلاحش رو شامل حالت کنه. باور کن حال منم خوب نیس. اما به امید دعاهای شما دارم میام. منم داغووووونم اما حداقل اینجا کسایی هستند که جنس دردشون با من یکیه. کسایی که با وجودی که هم دیگه رو ندیدیم اما هر لحظه بهترین آرزوها رو برای هم داریم. کسایی که وقت می ذارن تا انرژی بدن و حال همه مون بهتر بشه. منم یه روزایی این قدر با بغض میام نی نی سایت که نگو. خصوصا وقت هایی که ناامیدی بهم چیره میشه. اما این رو بدون هرجا که باشی دعای خیر من و بقیه اعضا همیشه پشت و پناهته. بدون خواهرایی داری که هر لحظه منتظرت می مونن که بیایی و خبر مادرشدنت رو بدی. من روزهای یاس و ناامیدی زیادی رو داشتم . روزهایی که اصلا حال خودم و دلم خوب نبود اما لحظاتی رو که با شما گذروندم نتونستم با عزیزترین نسبت های خونی ام بگذرونم. اینجا همه مون دوستت داریم. منتظر حضور دوباره ات هستم گلم. در لحظات دعایت بیادم باش. موفق باشی مامان آینده

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

عزیزم انشاالله تو هم حاجت روا بشی .من خودم به شخصه جز اینجا هیچ تاپینکی نمیرم چون جز استرس چیزی دیگه نداره 

خدایا درست در لحظه که انتظارش نداشتم بعداز سال انتظار معجز ات در دلم احساس کردم .اگاه هستم هرچی تو بخواهد همان خواهد شد.🌸رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌸

عزیزم ان شاءالله به زودی بیای و خبر مادرشدنت رو بدی   

هرجا هستی شاد باش واز زندگی لذت ببر و بدون ما به این دنیا نیومدیم که فقط تولید مثل کنیم،

پس نباید عدم تولید مثل از زندگی ساقطمون کنه   

وقتی به زندگیامون نگاه میکنم میبینم ما یه چیزایی داریم که آرزوی خیلیاست و باید همیشه شکر گذار باشیم 

پس خدایا شکرت هزاران باااااار شکر .......

خدایا دوستت دارم، بخاطر همه نعمتات شکر، برای رحمتت بهم توفیق شکرگذاری و برای حکمتت توفیق صبر عطا کن   
متن دعا  ربي لا تذرني فردا و انت خيرالوارثين  زير با اعراب گذاشتم كه بدونين تلفظش چيه&nb ...

من هستم کامل شد لایکم کن بیام ب اسم یچها بخونم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

راستی گلفام جان ختم بعدی هم من رو بنویس ۲۷ یا ۲۸ میام اعلام حظور میکنم👋

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2706