2733
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240432 بازدید | 39522 پست
سلااام خانومهای عزیزززز سال نو‌مبارک.الهی که امسال همه‌مون مامان بشیم، مامان نی نی های سالم.من نشد د ...

سلام عزيزم براي شما هم سال خوبي باشه امسال و ممنون از دعات اميدوارم خودتم بزودي حاجت دلتو بگيري

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

وای چه مه غلیظی 

چه قدر ترسناکه 

تنهایی 😂😂😂😂😂

یوووو هووووو 

اینجا کلا مال من شد آقا 

حالا که کسی نی 😂😂😂😂

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چه مه غلیظی  چه قدر ترسناکه  تنهایی 😂😂😂😂😂 یوووو هووووو  اینجا کلا مال من ...

اره ميبيني همه فرار كردن هيچكي منو دوست نداره😩 كسي نيست 🥺 تازه هنوز ٨ نفر كم داريم براي سري بعدي نميدونم چرا بچه ها تنبل شدن 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
اره ميبيني همه فرار كردن هيچكي منو دوست نداره😩 كسي نيست 🥺 تازه هنوز ٨ نفر كم داريم براي سري بعدي ن ...

هشت نفر 

حالا وقت هست تا 16 پر میشیم 

همه عاشقتن به خودت بد نگو 😡

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731
هشت نفر  حالا وقت هست تا 16 پر میشیم  همه عاشقتن به خودت بد نگو 😡

الان ازت بترسم🤨

هشت نفر  حالا وقت هست تا 16 پر میشیم  همه عاشقتن به خودت بد نگو 😡

الان ازت بترسم 🤨

نه اتفاقا منم بیکارم اینجا تقصیر تواه گلفام سری جدید ختمو دیر شروع کردی همه بی خیال شدن رفتن😉

بابا اگه ميگفتم از اول عيد ديگه هيچكي نميومد الان گذاشتم بعد تعطيلات بازم گروه دوم هشت نفر كم داره 

تازه من گفته بودم ٢٩ اسفند همه حاضري بزنن دو سه نفر اوندن بقيه باز نيومدن نميدونم اصلا ميان يا نه

2738
نه اتفاقا منم بیکارم اینجا تقصیر تواه گلفام سری جدید ختمو دیر شروع کردی همه بی خیال شدن رفتن😉

لطفا عكس هفت سيناتونو بذارين لااقل سرگرم بشيم

سلام  من خونه نیستم آبمون از قبل عید قطع شده تا الان 😒عکس هفت سینمو نمیتونم بزارم

اي واي چرا پس چيكار ميكني

از خونه فرار کردم اول سال اینجوری شروع شده بخاطر سیل😒

اخ گلستان هستي مگه

همه دنبال ديد و بازديد هستن يا مسافرت فقط منم اينجا بيكارم😂 

منم هستم الکی خودتو اول نکن😛😛😛

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2706