2737
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240426 بازدید | 39522 پست
سـلام ابجی جووونمممم فدات بشم مرسی عزیزم ان شاالله خیلی زود قسمت خودت بشه عزیزدلم😘😘🌹🌹🌹

خواهری چند وقتته؟

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان. پیشاپیش سال نو مبارک. ایشالله سال ۹۸ سال مادر شدن هممون باشه پر از شادی و راضی و پر روزی.الهی آمین. گلفام جون امروز به نیتت خوندم ایشالله حاجت روا بشی عزیزم. منم هستم.ممنون بابت زحمات

🙏خدا جونم شکرت مطمئنم به زودی مامان میشم.👨‍👩‍👧
2731
امروز فک کنم دیگه میشه چهار هفته☺😍

ای جووون دلم

دکتر چی بهت گفت؟

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
خوندم به نیتت گلفام عزیز انشالله که حاجترواشی عزیزم🙏😍

ممنون عزيزم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2738
سلام ، ببخشید گفته بودن امروز باید بیایم حاضری بزنیم؟

عزيزم ممنون اومدي اسمتو گذاشتم روز ١٤ فروردين بيا كه اسمارو برداري و ختم از ١٧ فروردين شروع ميشه سال خوبي هم داشته باشي

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
سلام دوستان. پیشاپیش سال نو مبارک. ایشالله سال ۹۸ سال مادر شدن هممون باشه پر از شادی و راضی و پر روز ...

قربونت برم ممنون

روز ١٤ بيا كه اسمارو برداري و از ١٧ فروردين ختم شروع ميشه بعداز تعطيلات

من اومدم بگم هستم ،شاید سرم شلوغ باشه نتونم سربزنم 

عزيزم ممنون اومدي اسمتو گذاشتم روز ١٤ فررردين بيا اسمارو ميذارم برداري ختم هم از ١٧ شروع ميشه بعد از تعطيلات

سلام خانوما یه تاگیک زدم ختم واسه برآورده شدن حاجات و بارداری خوشحال میشم اگه دوس داشتین به تاپیکم س ...

حتما 

فدااات بشم گلفام جون،،،بخدا دارم دق میکنم از پنج شنبه که فهمیدم از اینکه تو شکممه ولی جون نداره،،،شک ...

قربونت برم غصه نخور اينطوري فكر كن حتما مشكلاتي داشته كه اگه ميموند برات دردسر ميشد ولي تو بازم باردار ميشي ببين كي بهت گفتم ايمان دارم

به خدا نميتونم دلداريت بدم چون دردتو ميفهمم فقط بايد صبوري كني

به نيت همه دوستان خوندم انشالا كه همه حاجت روا بشيم🙏🏻

مرسي استارتر عزيز كه باعث و باني اين ختم بودي انشالا خودت سال جديد حاجت روا بشي🙏🏻🙏🏻

سال خوبي و برا همه دوستان آرزو ميكنم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خدایِ مهربـــون شكرت🙏🏻
به نيت همه دوستان خوندم انشالا كه همه حاجت روا بشيم🙏🏻 مرسي استارتر عزيز كه باعث و باني اين ختم بو ...

قربونت برم ممنون 

شماهم سال خوبي داشته باشي عزيزم

2706