2737
2739
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240432 بازدید | 39522 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با گوشیه رضا اومدم 😁😀😉 با گوشیه خودم نشد آخر هر کار کردم😅

سلام چي شد اخر چرا نميتوني بياي ؟ پس مشكل گوشيته 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ب نیت پایتخت خوندم انشاالله حاجت روا بشی عزیزم

خدااااجونم ممنونم بابت هدیه کوچولوت،خدایاااا شکرت منم بعداز ۷سال مامان شدم،دعا‌کنید برام همه چی خوب پیش بره،امام حسین ممنونم که رومو گرفتی😇توروز اربعین تستم مثبت شد😍یه صلوات واسه منتظرا....چقد زود رفتین عشقای من....کاش منم برده بودین....آخه چراااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭

سلام چهارشنبه به نیتlovewomen

پنج شنبه برای پریچهر

امروز برای پایتخت عزیز خوندم حاجت روا بشید عزیزان

وقتی از خدا چیزی می خوای و بهت نمیده، یعنی می خواد بهترش روبده.وقتی این بار اصرار می کنی و نمیده ،یعنی می خواد بهترینش رو بده.خدایا همیشه منتظر بهترینها از طرفت هستم
2738

سلام صبح بخیر 

خانمhoney596عزیز ان شاءالله به سلامتی به حاجتت برسی 

به نیتت خوندم

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

سلاااااام صبحتون بینظیـــــر😊

اول هفته تون عالی

خدایا

هفته پیش رو را

برای دوستانم

یک هفته سلامتی

ی هفته لبخند

ی هفته پیشرفت

ی هفته موفقیت و

ی هفته خیروبرکت مهیا کن

آرزوهام خاطره میشن،مطمعنم😉آرامش سهم قلبی ست که در تصرف خـــــداست🌹🌷عاشقتــــــم خداجونم  ❤ خدا در وجـــــود منِ ،من حسِش میکنـــــم 💜 خداجون یه دنیا ممنون که پسر خوشگل و سالمم رو توی دلم گذاشتی 💋

الهی به حق آقا امام زمان هممون حاجت روا بشیم 

حاجت روایی دوستان گلم paytakhat و honey596 ،خواسته هاتون برآورده میشه اگر به خدای یکتا ایمان داشته باشید 🌹🌹🌷

آرزوهام خاطره میشن،مطمعنم😉آرامش سهم قلبی ست که در تصرف خـــــداست🌹🌷عاشقتــــــم خداجونم  ❤ خدا در وجـــــود منِ ،من حسِش میکنـــــم 💜 خداجون یه دنیا ممنون که پسر خوشگل و سالمم رو توی دلم گذاشتی 💋

سلام دوستاي خوب و مهربونم صبح همگي بخير و شادي

خداجونم سلام

خدايا شكرت براي اين روز عالي و زيبا

خدايا شكرت براي تمام نعمتها و سلامتي كه به ما دادي

خدايا شكرت براي زندگي خوب همسر خوب فرزندان سالم و صالح روزي حلال و فراواني كه به ما عطا كردي

امروز شنبه ٢٧ بهمن ماه روز ٨ ختم نوبت حاجت روايي @honey596    هست

عزيزم حاجت روا بشي الهي آمين🌹❤️

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2706