2777
2789
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240734 بازدید | 39527 پست

سلام جاي براي من نمونده ؟؟

من خيلي سختي کشيدم اسمم بايد تو کتاب گينس ثبت شه بنام کوچکترين دختر قوي هنوزم مشکلات، و سختي زندگي دنبالم هستن برام دعاکنيد قويترشم هيچوقت نگيد خدايا مشکل بزرگي دارم بلکه به مشکلات بگيد خداي بزرگي دارم من بهش ايمان دارم ميدونم که ميدونه اميدزندگيمه خدايااااا هميشه دستمو گرفتي مبدا روزي ول کني عااااشقتم يه جوره خاص اونجوري که تودلت ميخواست  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🌹Ezfجان الهی ک خدا ب این روز‌مبارک حاجت دلتو بده و مامان بشی گلفام جان پس هرروز برای دو نفر باید ب ...

عزيزم نه شما تو هر گروهي كه هستي اونو برو جلو من دوتاشم ميذارم كه نفراتو بدونين حالا خواستي براي نفر گروه بعدي رو هم بخوني اشكال نداره ثوابش بيشتره 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
منم میخوام باشم از 40 تا بیشتر شدید؟؟؟البته من امتحان نکردم ببینم بچه دار میشم یا ن در اقدامم   ...

خوش اومدي حتما باردار ميشي ما نفرات تكميل شده اما مشكلي نداره عزيزم هر روز ده بار بخون به نيت همه و خودت ايشالا كه تا اخر اين ختم باردارم ميشي خواستي سري بعد اسمتم ميذارم تو ليست

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
سلام جاي براي من نمونده ؟؟

خوش اومدي جا براي همه هست فقط گروهمون تكميل شده ولي شما هر روز اين ذكرو ده بار به نيت جمع و خودت بخون تا روز اخر سري بعد كه دارم اسم مينويسم حتما ياداوري كن بذارمت

سلام منم میخوام باشم ....دعا کنید پریود نشم باردار باشم تو رو خدا

بيا عزيزم ايشالا تا قبل اتمام دوره بياي خبر بارداريتو بدي اين سري اسما تكميل شده اما شما هر روز با ما بخون ده بار به نيت همه و خودت ايشالا كه جواب مثبت ميگيري خواستي سري بعد كه شروع شد اسمتم بده بذارم تو ليست 

سلام خوندم ب نیت ezf انشا... حاجت روا بشه

ممنون عزیزم

منم هروز به نیت هر کی که باشه میخونم

امیدوارم خیلی زود صدای نی نی  

بپیچه تو خونه ی همه ی شما عزیزان😍

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
استارتر میشه اسم منم بزاری

عزيزم خوش اومدي روزي ده بار به نيت جمع و خودت بخون اين سري اسما تكميل شده شما با ما باش و تكرار كن سري بعد حتما ياداوري كن اسمتو بذارم ايشالا حاجت روا بشي

منم به نیت همه شما سوره یس و الرحمن میخونم

قربونت ايشالا كه بسلامتي ني نيتو بغل كني 😘😘

2801