2733
2739
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240432 بازدید | 39522 پست
سلام خانم چه عجب اینورا راه گم کردی

گلی جان ۴۰ نفر نشدیم هنوز ن؟

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
@_مالکوم_          عشقم بیا گلی میخواد ختم بزاره

سلام جیگر من 

خوبی 

بچه ها خوبید خوشید 

بچه ها التماس دعای فراوان 

من شرایطش رو ندارم فعلا شرکت کنم 

چون گوشی هم ندارم یادمم میره سرم شلوغه

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@sanazzzzzzzaaaammmmm       گلی جون آجی ساناز هم بزار تو ختم .     @golfam54    

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2728
سلام به همگی دوستان عزیزم من تاپیک رو ذخیره کرده بودم ولی ذخیره نمیشه،،خوبید دوستان گلم،، گلی جون دس ...

قربونت اجی جون . ❤❤😍😘آجی همین پستتو ذخیره کن اگه تاپیک ذخیره نمیشه وقتی خواستی بیای تو تاپیک بزن رو اون پستت و بیا

مرسی گلم 😘😘😘🤗🤗🤗🌹🌹🌹❤️❤️❤️

فدامدا😍😍😍

گلی منم بنویسیا

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738

@ناناززززز۶۸    

@فاطیما259    

@بنر    

@ستارهshab    

بیاین  دوستای گلم اسماتونو بدین برای ختم

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
@ناناززززز۶۸     @فاطیما259     @بنر     @ستارهshab   & ...

سلاااااام عزیزم باور میکنی چند روز پیش یهو اسم شما به نظرم اومد 

ممنون 

تاپیکو گم کرده بودم اصلا یادم رفته بود اینجا.

مرسی که تگم کردی 

چه خبرا 

امیدوارم از پارسال تا الان همه حاجت روا شده باشین 

خودت زینب جون 

گلفام 

بنر 

سهیلا 

مالکوم 

بقیه یادم نیست ببخشید

الهی مرا  آن ده که آن به 
سلاااااام عزیزم باور میکنی چند روز پیش یهو اسم شما به نظرم اومد  ممنون  تاپیکو گم کرده ب ...

سلام عزیزم،شما خوبی،، چه خبرا،،، خواهر گلت بهترن،،، اتفاقا،،، منم چن روز پیش به دوستام گفتم ک یه خانومی فقط یه دوره توی ختم ما بودن ولی هربار میرم حرم یادش هستم و براش دعا میکنم،،، الانم ک گلی جون گفت دوباره ختم میخواد بذاره گفتم تگت کنم اگه دوس داشتی باز باهم باشیم،،،به امید حاجت روایی،،ضمنا ما یه گروه تل و واتس هم داریم،،اگه دوس داری بیا،،،سهیلا ماشاءالله یه فاطمه خانوم داره،، خدا براش ببخشه،،به ماها هم بده،،بقیه مون همچنان منتظریم،، ان شاءالله به زودی

سلام عزیزم،شما خوبی،، چه خبرا،،، خواهر گلت بهترن،،، اتفاقا،،، منم چن روز پیش به دوستام گفتم ک یه خان ...

ممنون شکر خدا بهتره 

الهی هزار مرتبه شکر بابت سهیلا 

من اینجا راحترم تا تل و واتسپ 

اگر امکان داده تو همین گروه باشم

الهی مرا  آن ده که آن به 
به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ر ...

سلام سهیلا جون خیلیییییی خوشحال شدم خدا گل دخترتو برات نگه داره

الهی مرا  آن ده که آن به 
ممنون شکر خدا بهتره  الهی هزار مرتبه شکر بابت سهیلا  من اینجا راحترم تا تل و واتسپ  ...

ان شاءالله سلامت باشن و خدا یه شادی عمیق بهتون بده،، به کل خونواده تون

2706