2737
2739
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240432 بازدید | 39522 پست

سلام بچه ها خوبید میگم داروهای اموکسی سیلین یا مترو نیدازول اثر امپول پروژسترون رو خنثی میکنه ؟؟من نخواسته ....انجام شد میترسم یهو باردارباشم اخه دندون اسیابم ک قبلا ترمیم کرده بودم خرابه میخام بکشمش التهاب داره یکم اون داروهایی ک نوشتمو داده اخه هکس  رنگی دندونم گرفتم حالامیترسم هنوز تقریبا ۴ روزی میشه ک رابطه انجامشده دیروزم عکس دندون گرفتم برم پروژسترون بزنم ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@elia7676     حاجت روا باشی عزیزم

اصلا نیومد که ختمو‌انجام بده 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
سلام گلفام جوون خوبی بهتری نمی دونم یه موقع سرم گرم میکنم کتاب می خونم و لی عصررمیشه بد جور حالم عوض ...

سلام عزیزم خداروشکر روحیت خوبه فردا منتظر خبرتم امیدوارم با جواب مثبت بیای

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2731
سلام بچه ها خوبید میگم داروهای اموکسی سیلین یا مترو نیدازول اثر امپول پروژسترون رو خنثی میکنه ؟؟من ن ...

نه نمیکنه ولی اگه مشکوک به بارداری هستی سعی کن نخوری

@linakhosravi    سلام عزیزم خوبی در چه حالی نگرانتم

سلام عزیزم ممنون از مهربونیات قربونت بشم

الحمدالله خوبم خونریزی دارم ولی زیاد نیست میرسم که کارای خونم وخودم انجام بدم..

یک خورده هم که درد دارم دکتر گفت مفنامیک اسید بخور که وقتی درد کمر رحم دارم میخورم بهتر میشم

هر اتفاقی براتون افتاد صبور باشید،حکمت خدا رو می فهمید..🙂

یک سوال داشتم ببخشید کسی که سقط میکنه سر ده روز غسل داره مث زایمان؟؟

مثل زایمان هم ببخشید نباید تا چهل روز رابطه داشت ؟؟

هر اتفاقی براتون افتاد صبور باشید،حکمت خدا رو می فهمید..🙂
2738
سلام عزیزم خداروشکر روحیت خوبه فردا منتظر خبرتم امیدوارم با جواب مثبت بیای

سلام میشه منم بیام

یه روز اومدیم به دخی خوشگل😉و جیگر 👸رو بغل کنم تق خورم به اینه به همین برکت قسم 😁 😜              خدا جونم داری امتحان الهی میگیری یا انتقام؟💔 💜💔                                                                                                                     بخدا اونایی کع تو امضاهاتون میگید صلوات براتون بفرسیتیم میفرستم ولی حال ابراز وجود ندارم🙌😂💔

سلام دوستان خوبین من خوب نیستم مسافرتم چند روز دیگه هست نمیدونم چکار کنم برم مشهد یا نه به خاطر بیماری کرونا همه میگن باشه بعد 

من چند ساله منتظرم برم حرم اقا   

راستش دیگه اومدنت خیلی دیر شد حسرت داشتنت تو جونم جوونه زد و ریشه کردو روز بروز بزرگتر شد  حالا دیگه پاک ازت ناامید شدم راستشو بخوای دیگه منتظرت نیستم به نداشتنت عادت کردم چشممو بستم و دیگه ارزوت نمیکنم دیگه برات رویا نمیبافم برای اومدنت لحظه شماری نمیکنم هر روز یه نقشه نمیکشم که خبر اومدنتو چطوری به عشقم بدم حالا خونواده من دونفرست من و شوهرم چاره ای نداشتم جز فراموشیت تو نخواستی بچه من باشی منم دیگه نمیخوام مادر بودن برای تورو 

@zeinabkhanoooom    کجایی بیا من دلم میخواد بیام 

راستش دیگه اومدنت خیلی دیر شد حسرت داشتنت تو جونم جوونه زد و ریشه کردو روز بروز بزرگتر شد  حالا دیگه پاک ازت ناامید شدم راستشو بخوای دیگه منتظرت نیستم به نداشتنت عادت کردم چشممو بستم و دیگه ارزوت نمیکنم دیگه برات رویا نمیبافم برای اومدنت لحظه شماری نمیکنم هر روز یه نقشه نمیکشم که خبر اومدنتو چطوری به عشقم بدم حالا خونواده من دونفرست من و شوهرم چاره ای نداشتم جز فراموشیت تو نخواستی بچه من باشی منم دیگه نمیخوام مادر بودن برای تورو 
سلام عزیزم ممنون از مهربونیات قربونت بشم الحمدالله خوبم خونریزی دارم ولی زیاد نیست میرسم که کارای خ ...

خداروشکر بهتری الهی هرچی خیره برات ویش بیاد

یک سوال داشتم ببخشید کسی که سقط میکنه سر ده روز غسل داره مث زایمان؟؟ مثل زایمان هم ببخشید نباید تا ...

غسل که فکر کنم داره بعدم تا چهل روز مهم نیست فقط تا حاییکه حالت خوب بشه و دیگه خونریزی مداشته باشی حتما سونو هم برو‌که بدونی پاک شدی

2706