2737
2739
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240426 بازدید | 39522 پست
فتنه ها میبینم اینجا

به قول پری عامون ریشه فتنه روبخشکونع ایشالله

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
عععه دونفرشدین که .خوب باشهشماره کارتتوبده کارت به کارت کنم.

عاشقتم 

ممنون

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حواسشون به تو‌نبوده خدا به دادشون برسه

ولی من حواسم جمعه پای پول وسطه باشه  من بلاستوسیت خودمم نمیشناسم 

حقمو ازشون میکنم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
دمت گرم😂😂😂😂 بزن قدش😁👋

دم خودت گرم 

بیا عزیزم 

🖐🖐🖐🖐🖐

2731
ولی من حواسم جمعه پای پول وسطه باشه  من بلاستوسیت خودمم نمیشناسم  حقمو ازشون میکنم

😂😂😂😂

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
خدایی نگاه تست کنید ببینید جوابش چیه دل تو دلم نیست

وووووی عزیزم خط افتاده 

مبارکه مبارکه ان شاءالله به سلامتی 

مبارک باشه عزیزم 

برو ازمایش بده زود بیا خبر بده 

2738
وووووی عزیزم خط افتاده  مبارکه مبارکه ان شاءالله به سلامتی  مبارک باشه عزیزم  برو ...

قربونت برم چقدر مهربونید بعضیاتون خدایی 

رفتم صب آز دادم گفت فردا عصر بیا جواب بگیر

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
قربونت برم چقدر مهربونید بعضیاتون خدایی  رفتم صب آز دادم گفت فردا عصر بیا جواب بگیر

فدات عزیزم مامان مهربون

فردا چرا چقدر دیر 

ازمایشگاهی اصلا درک ندارن ما اینجا دل تو دلمون نیست 

ان شاءالله به سلامتی خبرای خوب وشیرین تیتر بالا 

فدات عزیزم مامان مهربون فردا چرا چقدر دیر  ازمایشگاهی اصلا درک ندارن ما اینجا دل تو دلمون نیس ...

قربونت راستی میگم تیتر پایین مشکل داره یعنی

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
عاشقتم  ممنون

خواهش میکنم دفعه آخرت باشه رشوه میگریا

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
خدایی نگاه تست کنید ببینید جوابش چیه دل تو دلم نیست

عزیزم مبارک باشه هاله داره داری مامان میشی عزیزدلم

2706