2737
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240465 بازدید | 39526 پست
سلام به همگی صبحتون بخیر دوستان امروز نوبت بنده هستش خیلی ممنونم که امروز منو مورد لطفتون قرار میدی ...

سلام عزیزم ممنون که زحمت کشیدی ان شاءالله بزودی حاجت دلتو بگیری الهی امین🌹❤️

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ممنون که زحمت کشیدی ان شاءالله بزودی حاجت دلتو بگیری الهی امین🌹❤️

مرسی عزیزم با دعای خیر شما💐

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
ياس عزيز انشاالله به زوديه زود حاجت روا شي و نينيت بياد تو دلت ❤️🌹

مرسی عزیزم انشاله خبر نی نیدار  شدنمان باهم همینجا بدیم

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2728
سلام عزیزان خواهش میکنم برای خواهرم هم دعاکنین بچه نداره،خواهش میکنم دعاکنین،انشاالله همه دامنشون سب ...

حتما کا برای همه دعا میکنیم عزیزم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

از کی باید بخونم ولیست اسامیرو اگه میشه بزارید

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
اشکال نداره همونارو استفاده کن فقط هم مثبت فکر کن همین

مگه میشه استرس نداشته باشی.

برام دعا کنید.خیلی.

امشب ساعت ۸ شب میرم سوپرفکت و بزنم و یکشنبه ۶ و نیم صبح باید بیمارستان باشم.

2740
سلام به همگی صبحتون بخیر دوستان امروز نوبت بنده هستش خیلی ممنونم که امروز منو مورد لطفتون قرار میدی ...

سلام عزیزم منم ختمو انجام دادم 

انشالله تا اخر دوره هم شما هم همه منتظرا حاجت روا شن

التماس دعا❤❤

لطفا برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرسین😘😘

بچه هامن این محصوله ک تو ماهواره میگه ک اسپرم وتخمکوقوی میکنه سفارش دادم کسی تاحالاگرفته؟؟ازش راضی بوده؟؟؟

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

خدایا…

گاهے دنیا و نامرادی هایش دلم را به درد مےآورد..

اما برق امید به تو از چشمانـم نمےرود،

خوب مےدانم هوای دلـم را داری

وقتے تو را دارم، غمے نیسـت..

یاس عزیز حاجتت روا بزودی نی نی دارشدنتو تبریک بگیم ان شاءالله 

به نیتت و به نیت دوستان خونده شد 

راستش دیگه اومدنت خیلی دیر شد حسرت داشتنت تو جونم جوونه زد و ریشه کردو روز بروز بزرگتر شد  حالا دیگه پاک ازت ناامید شدم راستشو بخوای دیگه منتظرت نیستم به نداشتنت عادت کردم چشممو بستم و دیگه ارزوت نمیکنم دیگه برات رویا نمیبافم برای اومدنت لحظه شماری نمیکنم هر روز یه نقشه نمیکشم که خبر اومدنتو چطوری به عشقم بدم حالا خونواده من دونفرست من و شوهرم چاره ای نداشتم جز فراموشیت تو نخواستی بچه من باشی منم دیگه نمیخوام مادر بودن برای تورو 

عزیز دلم انشالله که تا آخر امسال به مراد دلت میرسی و کنجد نازت تو دلت جوونه میزنه صدای قلب نی نی کوچولوت رو میشنوی ❤❤

به نیتت خوندم امیدوارم که هر چه زودتر با خبر بارداریت خوشحالمون کنی

یاس جان به نیتت خوندم.ایشالله به زودی دامنت به وجود یه بچه ی صحیح و سالم سبز شه و خونتونو صدای بچه پ ...

فدات شم ایشاله شما هم عزیزم😚

سلام عزیزم منم ختمو انجام دادم  انشالله تا اخر دوره هم شما هم همه منتظرا حاجت روا شن التماس د ...

مرسی گلم از دعا قشنگت ایشاله هممون طعم مادر شدن رو بچشیم

2706