2737
2739
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240426 بازدید | 39522 پست
دکترم هر روز مطب نیست.از دکتر داروخانه پرسیدم گفت ایرادی نداره همونه فقط ایرانیش هستش  بزن.

حالا فکرشو‌نکن دیگه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3372270&slug=اسامی-ختم-دور-هشتم&postId= ...

شرمنده گلفامی بخاطر ما اینقده حرص میخوری...خدا اجرت بده...انشاله تو یکی مامان بشی من بیام جات مدیر بشم😚😙😗😎🤣

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
@مالکوم___    کجایی دختر چرا نمیای اسمارو برداری عجب قرار بود بیای کمک 😂😂😂🥴🥴🥴

وای خااااک بر سرم 😂

جااانه گلی یادم نبود 

امروز نیومدم سایت 

خیلی سرم شلوغ بود شرمنده ...

الان اومدم دیدم ....

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2731
بچه ها دو تا سوال امروز گونال اف پیدا نکردم و به ناچار سینال اف زدم بنظرتون ایراد داره؟ و اینکه دیر ...

سینال اف خیلی بهتره ...هم ازنظر مارک هم اثر دارویی

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
 دوستان ببخشيد آمپول اوويترل كسي زده ؟

اره من زدم 

یکی از بهترین امپول هاس

خیلی اثر داره برا بارداری ....

البته من باردار نشدم چون رابطه نداشتیم توی اون زمان مشخص

سلام گلفام جان خوبین؟؟,من تو ختم بودم پارسال که حامله شدم نمی‌دونم یادته یا نه ولی الان تاپیکو دیدم گفتم بیام بگم پسر خوشگلم دوشنبه به دنیا اومد خدارو شکر انشالله خدا به همه منتظرا زود زود نینی سالم بده

گلی جون بازم شرمنده ببخش

والا امروز بدجور سرم شلوغ بود 

شبم رسیدم خونه 

خواهر شوهرم اومد تا دوازده موند ...

الانم رضا میاد ...کلید رو جا گذاشته  لااقل من بخوابم ...

حیف شد میخواستم کمکت کنم توی اجر کارت سهیم شم نشد ...

میبوسمت عزیزم😍🌹

2738

@لناخانومی    

عزیزم اینجام مطرح کن 🌹

@لناخانومی     عزیزم اینجام مطرح کن 🌹

بلدنیستم من 25سالمه دوتابچه دختروپسردارم زایمانام موفق بوده متاهل هستم اراک زندگی میکنم اما چون شغل شوهرم ازاده میتونم شهری دیکه بیام وترجیحا میخام خارج اراک باشه که به یهانه ای کارهمسرم ازاراک بریم که کسی متوجه بارداریم نشه 

بلدنیستم من 25سالمه دوتابچه دختروپسردارم زایمانام موفق بوده متاهل هستم اراک زندگی میکنم اما چون شغل ...

متوجه م عزیزم ...🌹

خانمهای عزیز ...تاپیک ایشون رو بخونید 

دررابطه با رحم جایگزین 

هر کی سوال داره و میخواد باهاشون صحبت کنه ...

خوش اومدی لیستو برات میذارم از فردا شروع میشه نه امروز فردا نوبت نفر اول لیسته https://www.ninisite ...

سلام صبح بخیر من اومدم حاضری بزنم و بگم که بعد از نماز صبح ذکرها رو انجام دادم. ان شاا... از همگی قبول باشه، لطفا برای همدیگه دعا کنیم 

سلام صبح بخیر 

@my_princess_prince    

عزیزم مامان خشگله ان شاءالله به سلامتی خیلی زود به حاجتت برسی 

الهی آمین❤❤❤❤

به نیتت خوندم .

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

دوستان عزیزم 

مامانای مهربون 

من امروز اومدم برای انتقال

خیلی التماس دعا دارم 

تا ۳روزم نمیام و دلتون برام  تنگ شد صبوری کنیددخترای خوبی باشید  دوتایی میایم پیشتون 

ممنون 😚😙😘

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
سلام گلفام جان خوبین؟؟,من تو ختم بودم پارسال که حامله شدم نمی‌دونم یادته یا نه ولی الان تاپیکو دیدم ...

سلام عزیز دلم چرا یادم نیست وای چقدر ذوق کردم از طرف من پسر نازتو ببوس خدا حفظش کنه ان شاءالله خیلی خوبه که اومدی الهی که همه منتظرا دست پر برن اینجوری بیان مارو خوشحال کنن😍😍😍😍

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2706