2737
2739
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240426 بازدید | 39522 پست
سلام عزیزم منم میتونم توختم شرکت کنم منم بچه میخام

سلام عزیزم چرا نتونی شرایط خوندی؟

هر روز صدبار استغفرالله ربی و توب الیه

هر روز ده بار ایه ای که تو‌امضای منه به نیت نفری که اون روز نوبتشه

خواستی بگو اسمتو بذارم چهارشنبه یعنی فردا باید اینجا حاضر بزنی من ببینمت اسمارو بهت بدم از روز پنجشنبه هم شروع ختمه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون ایه رب لاتذرنی؟؟ ختم کلا به نیت باردار شدنه؟؟؟

اره عزیزم همونه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

سلام خوبین

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2728
سلام رزیتا جان خوبی  دیگه به همه گفتم از پنجشنبه الان هفت نفر کم داریم جور میشه نشدم نشد اشکال ...

عزیزم میشه بگی ختم چی هست ؟ جا هست منم تو ختم شرکت کنم ؟ الهی حاجت روابشی دوستم 

سلام عزیزم برای بارداری

هر روز صدبار استغفرالله ربی و اتوب الیه

و ده بار ایه ای که تو امضای منه به نیت نفری که نوبتشه اون روز

منم هستم صبح تستمم کمرنگ شده انشالله ک باشم 

وهمه اونایی ک چشم انتظارن

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2738

تو قبلا تو‌ختم ما نبودی؟

منم خوندم صبح تستمم کمرنگ شده انشالله ک باشم  وهمه اونایی ک چشم انتظارن

چرا کمرنگ اول اول باید امید داشته باشی وگرنه هیچ ختمی کمکت نمیکنه همه چی از خواست خودمون درست میشه

منم انشالله هفته ی دیگه آی یو آی دارم اگه جا هست اسم منم لطفا بنویس عزیزم الهی مادر شدن همه ی   ...

باشه عزیزم ان شاءالله که ختم به انتها نرسیده خبر خوب بهمون بدی

فقط حتما فردا اینجا حاضر بزن من ببینمت لیست اسمارو بهت بدم از پنجشنبه هم ختم شروع میشه یادت نره 

چرا کمرنگ اول اول باید امید داشته باشی وگرنه هیچ ختمی کمکت نمیکنه همه چی از خواست خودمون درست میشه

اول ک اصلا خطی دیده نشد تستو انداختم 

ظهر بود میخواسم با اشغالا جمع کنم بذارم تو حیاط دیدم ی خط کمرنگ افتاده

البته من بچه نمیخواستم آشیه ک شوهرم پخته ولی از وقتی خط افتاده دوست دارم حامله باشم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
چرا یه دوره بودم عزیزم فک کردم الان چیزه دیگه ای ختم می کنید بخاطر همین پرسیدم 

از یه طرف خوشحالم میبینمت از طف دیگه دلم میخواد این سری رفتی دیگه نبینمت بری دنبال نی نی داری

2706