2733
2739
عنوان

بدترین مهمانی که رفتین

7901 بازدید | 53 پست

کجا بود وچرا

ما یه جا عروسی رفته بودیم اینقدر دعوت کردن جا نبود تو خونه ،داخل حیاط جا انداختن ما رفتیم اونجا نشستیم،واسه پذیرایی هم میوه که دادن چاقو ندادن همه ی مهمونا میوه رو گاز میزدن میخوردن ،فکر کنین یه عده خیار بدست داخل عروسی😅😅

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وااااای مردم از خنده

ماهم یه عروسی رفتیم

همونو نمیگرفتن بهتر بود بخدا

شام‌مًثثثلا پلو مرغ بود 

مرغها به قدری خام بود که تو اب خون قرمز داشت

برنجم که نگم برات 

انگار از تو کیسه صاف کشیده بودن بشقاب 

هووووق

😐اوه اینقدر هس بخوام بگم میره تا صفحه ده

خب بگو

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2738
من هنوز تو فكر اون تاپيكه هستم مغزم هنگ كرده😐

کدوم😀

وااااای مردم از خنده ماهم یه عروسی رفتیم همونو نمیگرفتن بهتر بود بخدا شام‌مًثثثلا پلو مرغ بود&nbs ...

😅😅به به چه شامی

ما یه عقد رفتیم عمه داماد میوه هارو کرده بود تو سبد پلاستیکی گذاشته بود روسرش بعد از بالا پرت میکردتو بغل مهمونا ،میوشونم خیار سالادی بود با سیب کرمو گذاشته بودن داخل کیسه فریزر پرت میکردن 

ما یه عروسی رفتیم از اولش بد بود و بد تموم شد ...اولا خانواده داماد به شدت مذهبی بودن یه طرف باغ همه با چادر رنگی بودن یه طرف سرشون باز و راحت بودن ...یعنی چندبار نزدیک بود دعوا بشه ...خیلی جو بدی داشت ...آخرشبم تو راه برگشت تصادف کرده بودن مهمونااا ...تورو خداا باغ و تالار دور نگیرید همش استرس تصادف ادم داره ..مرسی اه😂😂

یبارم خوته خالم زنننگ زدن شام دعوتمون کردن رفتیم پوره ی سیب زمینی شام درستیده بود تو راه برگشت رفتی ...

بگو مجبور بودی دعوت کنی