2737
2734
عنوان

سفرمشهد 😍☹️

59 بازدید | 3 پست

بچها شوهرم امروز گفت به مامانت بگو اماده باشه يكي دوهفته ديگه باهم بريم مشهد خيلي دلم ميخواد برم ولي بچه يك ساله دارم بنظرتون مشهد اين فصل خيلي سردنيست ؟ ازطرفيم ميتونيم بذاريمش پيش مامانم ما بريم زيارت ولي دركل نميخوام بچم اذيت بشه بنظرتون خيلي سرده الان ؟

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

خیلی سرده اره .ما چند هفته پیش رفتیم روزش خوب شبش واقعا سرد.لباس گرم ببرید باخودتون.بنظر من باهم برید ک بهتون خوشبگذره مجبور نیستین همگی باهم برین زیارت یکی خونه میمونه بچه دو نگه میداره بعدی میره

❤❤🌙🌸
خیلی سرده اره .ما چند هفته پیش رفتیم روزش خوب شبش واقعا سرد.لباس گرم ببرید باخودتون.بنظر من باهم بری ...

خيلي ميترسم مريض بشه جمع ميريم ميتونم بذارمش پيش مامانم

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمی خوش بسعادتتون پیشاپیش هم زیارتتون قبول باشه الهی ب سلامت برین و برگردین لباس گرم ببرین ظهرها هم برین گرمه هوا 🌸اگه قابل میدونین لطفا لطفا برای آشتی کردن ی خانم  با همسرشون دعا کنین الهی عوض دعای خیرتون رو هزاران برابر ببینین

اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی خوندم الهی ب زودی زود  ب عالیترین نحو حاجتروا شین الهی آمین💖💓⁦❤️⁩💗⁦🏵️⁩⁦❣️⁩

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2728