2752
2734
عنوان

خانما لطفا جواب بدین خیلی سریع

80 بازدید | 7 پست

سلام دوستان. من ۱۶روز تاخیر پریودی دارم دیشب هم یه لک خیلی کمرنگ تو شورتم دیدم قهوه ای رنگ هست.بعد تو این ۱۶روز ۴بار بی بی چک دادم هی منفی میشه. درد زیر شکمم دارم ولی درد پریود نیس بنظرتون ممکنه کیست باشه یا نی نی؟

ازمایش بده وسونو برو مشخص میشه .ما از کجا بدونیم

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ازمایش بده وسونو برو مشخص میشه .ما از کجا بدونیم

پسر عسل من که نگفتم حتما باید چیزی در این مورد بدونید فقط جواب تخمینی خواستم یا اینکه کسی تجربه داره جواب بده

پسر عسل من که نگفتم حتما باید چیزی در این مورد بدونید فقط جواب تخمینی خواستم یا اینکه کسی تجرب ...

احتمالا کیسته .برو سونو اگه لحنم درست نبوده عذر میخوام 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
احتمالا کیسته .برو سونو اگه لحنم درست نبوده عذر میخوام 

خواهش میکنم.خودمم چون استرس دارم تند برخورد کردم.

بابت کیست هم باید بگم که منم احتمال داده بودم کیست باشه ولی چون آمپول hcg تزریق کردم گفتم شاید باردار باشم.

خواهش میکنم.خودمم چون استرس دارم تند برخورد کردم. بابت کیست هم باید بگم که منم احتمال داده بودم کیس ...

ازمایش ندادی هنوز ؟ حتما ازمایش بده