2733
2734
عنوان

دختر ۳۵ سال به بالا تا چه حد میتونه امیدِ ازدواج داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10338 بازدید | 107 پست
فامیل ما ۳۶سالش بود یه مهندس مجرد ۴۰ساله اومد خواستگاریش الانم خیلی خوشبختن

خداروشکر

از این پست ها که میخونم دل گرم میشم و امیدوار😍

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیییلی زیاد 

من کسی رو دیدم که ۳۹ سالگی ازدواج کرد مرد خیلی خوبی بود چندماه پیشم بچه ش دنیا اومد

البته شوهرو خودش پیدا کرد😅

اینترنت شون مشکل پیدا کرده بود زنگ زد مخابرات بعد با مامور مخابرات ازدواجید انقدم بهم میان😄😄😄

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2728

ازدواج بد نیست اگه با آدم خوب ازدواج کنی،شاید یکسریا از همسراشون ناراضی باشن وگرنه خود ازدواج خیلی هم خوبه ولی مثل هر دوره از زندگی یه شیرینیایی رو داره و یه سختیهایی،البته اگه شریک زندگیت آدم خوبی باشه تحمل سختیهاش راحت تره

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

شما که مجردی دوست عزیز. تو فامیل ما هست خانومی که از شما بزرگتره یک بار همسرش فوت کرده یک بارم طلاق گرفته، سه سال پیش با یه پسر ازدواج کرد. تا جاییم ک ما این آقا رو میشناسیم به چشم برادری نمونست. واقعا ازدواج به سن و سال نیست

بستگی ب دختر داره که ناامید نشه وسرزندگی ولعتمادبنفسشو حفز کنه.توجامعه باشه.بالاخره خدابزرگه

قربون بزرگی خدا برم

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
2740

خب هست مورد خوب. چون خیلی از مردها هنوز مجرد موندن با وجود داشتن موقعیت خوب کاری. من آدم 50 ساله میشناسم که هنوز هم خواستگار خوب داره. بستگی به موقعیت خود دختر خانم داره و ارتباطات اجتماعی. این رو برای خودتون پرسیدین؟

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
نمی دونم...  خب یعنی تا بحال مورد خوبی نخورده به پُستش؟!

نه متاسفانه😔

یعنی پسر خوب مجرد هست هنوزم؟ کاش باشه

آره بابا. امیدت رو اصلا از دست نده. همین طور که دختر سن بالا وجود داره پسر سن بالای خوب هم وجود داره. ولی خدا باید برات برسونه خودت هم توی جامعه باش خودت رو نشون بده

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂

عزیزم مجرد بودن بهتر از انتخاب شکست خورده س خدا شکر سالمی داری زندگی ت میکنی حالا اگه خاستگار پیدا شد چه بهتر ولی متاسفانه با این شرایط اقتصادی کسی فکر ازدواج نیس بعد هم بچه دار شدن  سخت شده با ابن اوضاع و مخارج کلا زندگی مردم سخت کردن پس زیاد بهش فکر نکن 

من متولد ۷۱ ام امروز یع خواستگاز داشتم اونم ۷۱ احساس کردم یکم خوششون نیومد و دوست داشتن کوچکتر باشه . دعا کنین برام دوستان خوبم که زنگ بزنن  . ایشالله هرکی مجرده و درست داره ازدواج کنه خوشبخت شه

زن عموی من با۵۲سال سن ویه دخترشوهرکرده طلاق گرفت به چندماه نگشیده بایه پسر۳۰ساله ازدواج‌کردن زندگیشونم خوب ولی زن عموم جوون وبهش نمیادسنش

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
نه متاسفانه😔

ناامید نباشه ایشالله هر چه زودتر یه بخت خوب و عالی نصیبش بشه تا همه غصه های امروزش رو بشوره ببره😍💕

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔