2733
2734
عنوان

کممممممممک لطفا راهنمایی کنید

32 بازدید | 10 پست

دوستان کیا راجع به فتق شکم و نوع زایمان میدون؟ خواهشا کمک کنید من دوبار فتق شکم عمل کردم بار اول که عمل کردم سه ماه بعدش میخواستم اقدام کنم دکتر جراح گفت از اول به دکترت بگو باید سزارین بشی منم رفتم دکتر تا بهش گفتم خیلی بد باهم برخورد کرد کم مونده بود منو بزنه گفت سز نمیکنم تا اینکه یه ماه بعدش دوباره فتقم زد بیرون دوباره عمل کردم جراح میگه واسه بارداری نامه میدم سزارین بشی بنظر شما قبول میکنن سز بشم؟ خودم میخوام سز بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درمان فتق با طب سنتی به این صورت است که به منظور درمان گیاهی فتق از گیاهان شیرین بیان، زنجبیل، بابونه، دارچین، آلوئه ورا، سرکه سیب و شوید طبق دستور زیر استفاده کنید.

جهت یک قاشق مرباخوری پودر شیرین بیان حل شده در نصف پیمانه شیر را هفته ای یک بار مصرف کنید.

یک پیمانه چای ریشه زنجبیل را ناشتا میل کنید تا درد تسکین پیدا کندتوجه داشته باشید مصرف زیاد این چای می تواند ناراحتی معده ایجاد کند.

به طور منظم چای بابونه مصرف کنید.

جهت درمان فتق با طب سنتی حدود ۴۰ گرم تخم شوید را بو دهید تا کاملا قهوه‌ای شودسپس آنرا کاملا آسیاب کنید تا به صورت پودر درآید و بعد آن را با سرکه سیب مخلوط کرده و میل کنید.

با هدف نصف قاشق چای خوری دارچین را در یک فنجان آب جوش بریزید و بگذارید چند دقیقه بماندسپس تا زمانی که گرم است بنوشیدروزی۲ تا۳ بار.

یک چهارم فنجان عصاره آلوئه ورای طبیعی را بیست دقیقه قبل از صرف غذا میل کنید.

2738