2733
2734
عنوان

واي تركيدم 😂😑😑😑

276 بازدید | 16 پست

من نامزدم انگاري يكي از فاميلاشون مريض بود بعد هي اين ميرفت سر ميزد (دانشجو ي پزشكيه) اون روز فوت شد بيچاره جونم بود 😢

بعد ما كلاس ساعت هشت رو  تموم كرديم اين وسط فقط تايم داشتيم همو ببينيم اما ايشون بايد ميرفتن مزار 

به من گفت بيا باهم بريم و اينا منم ديگه قبول كردم 

رفتيم تا رسيديم زنش پاشد  اومد بغلش كرد با بغض و گريه گفت ارمين چرا براش كاري نكردين ديدي سياه بخت شدم و اينا 

ارمين بيشعورم برگشت گفت والا ايشالا دفعه ي بديش

خانومه متوجه نشد ولي نصف مجلس كلا صحنه رو ترك كردن 😐😑😂😂 اخه بيشعور چه دفعه بعدي !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیچاره زنه

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2738

ببخشید ولی خوشم نیومد

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!