2733
2734

سلام بچه ها خوبین ،انشا... نی نیایه گلتونم خوب خوب باشن ،من از بس تو خونه بودم افسردگی گرفتم ،دکتر پسرمم گفته اصلا نباید بیای فعلا بیرون ریه پسرم حساسه ،با این بیماری کرونا هم که کلا نمیشه  بیایم بیرون،شماها چه جوری تحمل میکنین؟  

دو سه بار بلند میشه ولی پنج شش تا مک میزنه و باز میخوابه😑 چیکار کنم

خب خوابش میاد یادش میره گرسنگیش، پسر منم بیدار میشه آب میدم و پستونک میذارم دهنش اگه فقط تشنه بوده و  خوابش بیاد میخوابه با همون اگه گرسنه باشه زود بیدار میشه ایندفعه شیر میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا شیر مادرخورا معیار وزنگیریه عزیزم😇 جای نگرانی نیست😍😍😍

مچکرم عزیزم🙌

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2731
دورازجون  میبینه حساسی بیشتر میگه  بگو اره چه خوب میشه بدم شما نگهش داری😉 مادرشوهر و خ ...

چشم اینم انجام میدم ببینم دیگه چی میگه😑✋

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2738

بچه ها جووونم ب پسراتون.یزدان وتیام و ابولفضل جون😍😍😍خداحفظشون کنه

من ی لحظه دیدم لایک.کردم پسرم نق زد رفتم دیگه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
این فسقلی منه هنین الان😍❤

جوووون دلمممممی تو😍😍😍💋

عکس پسرت نذاشتی؟😤

وایسا بذارم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عکس نینی بذار زود لطفا ما اینجا رو نینی باروووون کردیم پیش پات

الهام جون تو نی نی پلاس گذاشتیم هممون برو ببین😍

2706