2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیییلی هنر کنم یک بخوابه تا ۶، تازه وسطش حتما چند بار در حد نق بدون چشم باز کردن بیدار میشه که پس ...

ملیسا ۲و۳میخوابه تا۶و۷

کلا رکوردش ۴-۵ ساعت بوده تاحالا😃😄😄

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
سلام به همه ی دوستان  بدین وسیله به استحضار میرساند اینجانب امروز با شدت و حدت هرچه تمام تر پر ...

ببین ...یه چیزی نیگم از من به تو نصیحت

برای ماهایی که سخت باردار میشیم اینطوریه که کلا نباید منتظرش باشی....

باشی نمیشه! اصلا هروقت بهش فکر کنی بدتر، نمیشه!😕☝🏼همونطوری که خودتم گفتی کلا بیخیال باش....فقط تفننی (😁😁) وسطای سیکل چند بار روزای مختلف اقدام داشته باش...

مطمئن باش نتیجشو میبینی میایی برامون تعریف میکنی😃😍✋🏼 از من گفتن

دیدم که میگم😌😎🤓🤓🤓🤓🤓

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2728
فقط جمله عاخرت🤣🤣🤣🤣👌🏼

😁😶🤦🏻‍♀️🤣

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤

وااای خداروشکر پرهام این واکسنم گذروند از دیشب دیگه استامینوفن ندادم تبم نکرد خداروشکر دیگه

ولی بچم اب رفت این دو روز اینقد ک حالش بد بود

رفت تا اردیبهشت ک 6 ماهگی بزنه باز

فکر کنم اون باز سخت تر باشه چون بچه تحرکش باز بیشتره

پرهام ک اینقد وول وول میکته کلا یه جا بند نمیشه این دو روز همش بی حال بود بچم

لعنتیا تمومم نمیشن راحت بشیم 

2738
ببین ...یه چیزی نیگم از من به تو نصیحت برای ماهایی که سخت باردار میشیم اینطوریه که کلا نباید منتظرش ...

آره عزیزم درسته واقعا حقیقت داره.منکه کلا فولی هام ریزن.این ماه که دکتر گفت آزاد کردی به این نتیجه رسیدم که فقط با دارو امکان آزاد سازی و بارداریم هست.ولی خب این داروها و امپولام اثرش میمونه  توی بدنم .این 2ماه دیگه مصرف نمیکنم.ببینم چی میشه.هی هم دنبالش نمیگردم.دیگه دروغه من تا اخر عمرم یه بار دیگه باردار نشم.حتما میشم😍.مزسی زهرای مهربونم

رفتار من به شخصیت خودت بستگی داره .پس خوب باش.
وااای خداروشکر پرهام این واکسنم گذروند از دیشب دیگه استامینوفن ندادم تبم نکرد خداروشکر دیگه ولی بچم ...

من از واکسن ۶ ماهگی دخترم اصلا خاطره خوبی ندارم. فقط خوبیش اینه که اجازه پروفن دادن داریم و تب راحت کنترل میشه

2706